Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agata.sieramska Agata Sieramska

Znów zrobiło się gorąco

Szczęki zbieraliśmy z podłogi, gdy wyciekło zdjęcie Agaty Sieramskiej. Ten strój prawie nic nie zasłaniał, ciało jak wyrzeźbione przez Michała Anioła

2023-08-09 11:50

Dbanie o swoje ciało stało się jednym z najpopularniejszych trendów w XXI wieku. Doskonale w tym aspekcie odnajduje się ukochana Arkadiusza Milika, Agata Sieramska. Trenerka dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania. Potwierdzają to liczne komentarze w mediach społecznościowych. A trzeba przyznać, że Sieramska może pochwalić się idealnym ciałem, co widać również na ostatnim zdjęciu.

O Agacie Sieramskiej zrobiło się głośno przede wszystkim za sprawą Arkadiusza Milika. Para początkowo ukrywała swój związek i nie pokazywała się publicznie. Dopiero po jakimś czasie zdecydowali się publikacje wspólnych zdjęć i wówczas media zaczęły się rozpisywać o trenerce personalnej. Bo Sieramska jest popularną osobą w mediach społecznościowych, którą śledzi aż 182 tysiące internautów.

Sieramska odsłoniła ciało. Szczęki opadły nam do podłogi

Na jej profilu pojawia się wiele instrukcji z treningami. Sama bardzo mocno stosuje się do zasad, co przynosi znakomite efekty. Sieramska może bowiem pochwalić się niebywale wysportowanym ciałem i na jej brzuchu uwydatniony jest każdy mięsień. Widać to również na jednym z ostatnich zdjęć na Instastories. Sieramska pozuje w skąpym stroju, który odsłania naprawdę dużo i eksponuje umięśniony brzuch. Takich kształtów nie powstydziłby się nawet Michał Anioł, który rzeźbił idealne sylwetki.

Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agata.sieramska Agata Sieramska
Sonda
Podoba Ci się Agata Sieramska?
Najnowsze