Cristiano Ronaldo na imprezie błyszczy GOŁĄ KLATĄ i KALORYFEREM w stroju Sindbada! ZDJĘCIE

2020-06-05 12:58 CH
Criistiano Ronaldo z siostrą
Autor: Instagram Criistiano Ronaldo z siostrą

Cristiano Ronaldo w czasie kwarantanny ciężko zasuwał na siłowni, rzeźbiąc swoje już i tak muskularne ciało. Dlatego po powrocie z Madery do Turynu imponuje formą. Gwiazdor Juventusu wysportowaną sylwetką błysnął również na imprezie urodzinowej swoich dzieci. Słynny Portugalczyk założył strój Sindbada, bohatera popularnej bajki. Pozostali członkowie rodziny też się przebrali. Zobaczcie to urocze ZDJĘCIE.

Cristiano Ronaldo przed pustoszącą Italię epidemią schronił się na Maderze. Gwiazdor Juventusu na skąpanej w słońcu portugalskiej wyspy, z której pochodzi, opalał się, ale również ciężko trenował na siłowni. Znany z profesjonalizmu CR7 rzeźbił swoje ciało, a efekty tych zabiegów prezentował na kolejnych fotkach. Teraz Ronaldo jest już w Turynie, gdzie wznowił treningi z kolegami z Juventusu. Broniąca tytułu "Stara Dama" szykuje się do restartu włoskiej Serie A.

PIĘKNA tenisistka ma CIAŁO jak modelka i wielką słabość do staruszków! ZDJĘCIA

Cristiano Ronaldo w piątek znalazł też czas na relaks w rodzinnym gronie. Okazja była wyjątkowa, bo urodziny świętują właśnie jego dzieci - bliźniaki Eva i Mateo. Kończą właśnie 3 lata. "Wszystkiego najlepszego dla moich dwóch cukiereczków Evy i Mateo. Będziemy was kochać aż do końca świata!" - złożył życzenia dumny tata, który zamieścił na Instagramie sympatyczne zdjęcie z urodzinowej imprezy. Wszyscy członkowie rodziny CR7 założyli ciekawe kreacje. Ronaldo przebrał się na Sinbada. Jego najstarszy syn Cristiano Junior za Hulka. A Georgina i pozostałe dzieciaki? Zobaczcie!

Cristiano Ronaldo rządzi w domu TWARDĄ RĘKĄ. Córka boi się nawet jeść czekoladę!

Najnowsze