Na Arkadiusza Milika RZUCIŁ SIĘ rozpędzony PIES! Zobacz, co zrobił gwiazdor Napoli! WIDEO

2020-06-05 8:18 CH
Arkadiusz Milik
Autor: East News Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik i jego piękna dziewczyna Jessica Ziółek rok temu zaręczyli się i chyba szykują się do roli rodziców. Pomaga im w tym uroczy szczeniak rasy seter angielski, który wabi się Ganador. Pies miesiąc temu zamieszkał w domu napastnika Napoli i reprezentacji Polski i szybko zdobył serca piłkarza i projektantki mody. Rozpieszcza go głównie Jessica, ale Arek też uwielbia sympatycznego czworonoga. Zobaczcie to urocze wideo nagrane pewnie po powrocie Milika do domu.

Arkadiusz Milik wznowił już treningi z Napoli i szykuje się do restartu Serie A. Choć jeśli wierzyć włoskim mediom, polski napastnik może wylądować na ławie, bo nie chce przedłużyć wygasającej w przyszłym roku umowy. O tym, gdzie Milik trafi w okienku transferowym, zachodnie media piszą dużo i często, prześcigając się w sensacyjnych doniesieniach. Było już o Atletico Madryt, potem najgłośniej było o zainteresowaniu Juventusu Turyn, a ostatnio do boju o Milika miał włączyć się Arsenal Londyn.

Arkadiusz Milik blisko Arsenalu?! Sensacyjne doniesienia mediów!

Arkadiusz Milik spokojnie trenuje, czekając na rozwój wypadków. A w domu o jego dobry nastrój dbają piękna Jessica i uroczy Ganador. Szczeniak rasy seter angielski zamieszkał ze słynną parą blisko miesiąc temu. Jessica zamieszcza na Instagramie urocze filmiki, na których pięści sympatycznego czworonoga. W rolę "taty" wcielił się też Milik. Piłkarz Napoli był już z pieskiem u weterynarza. Potem pochwalił się sympatycznym zdjęciem z pupilem na tle słynnego Wezuwiusza, wulkanu nad Zatoką Neapolitańską. A teraz zachwycił fanów zabawnym wideo, na którym wita się z radosnym zwierzakiem. Na filmie Milik siada w salonie pod wielkim telewizorem, a po chwili rozpędzony Ganador pada mu w objęcia. Zobaczcie ten uroczy film.

PIĘKNA tenisistka ma CIAŁO jak modelka i wielką słabość do staruszków! ZDJĘCIA

Super Sport 4 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze