Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Trudno w to uwierzyć

Alarm w hotelu Polaków przed arcyważnym meczem. Interwencja straży pożarnej, doszło do kuriozalnej sytuacji

2023-01-14 16:00

Reprezentacja Polski w sobotni wieczór zagra drugi mecz na mistrzostwach świata w piłce ręcznej. Rywalizacja ze Słowenią może ułatwić, albo niebywale utrudnić walkę o ćwierćfinał. Spokój szczypiornistów przed spotkaniem mógł nieco zaburzyć alarm przeciwpożarowy w hotelu, w którym mieszkają. Interweniować musiała straż pożarna, a przyczyny całej sytuacji są wprost kuriozalne.

Początek mistrzostw świata w piłce ręcznej dla biało-czerwonych był słodko-gorzki. Choć podopieczni Patryka Rombla zagrali dobry mecz przeciwko Francji, a więc faworytowi do złotego medalu, to nie udało im się zdobyć choćby jednego punktu. To z kolei sprawia, że sobotnia potyczka ze Słowenią będzie miała niebywale wielki ciężar gatunkowy. Zdobycie dwóch punktów może sprawić, że Polacy włączą się do walki o ćwierćfinał.

Alarm w hotelu polskich piłkarzy ręcznych. Niewiarygodne, co się stało

Na razie trzeba się jednak skupić na tym, co czeka kadrę w sobotni wieczór, bo Słoweńcy to niebywale trudny rywal, ale szanse na wygraną są wyższe niż z Francją. Okazuje się, że szczypiorniści nie mieli stuprocentowego spokoju przed rywalizacją. Jak informuje TVP Sport w hotelu Polaków został wywołany alarm przeciwpożarowy i interweniować musiała straż.

Na szczęście szybko okazało się, że żadnego ognia w budynku nie ma. Jak więc doszło do wywołania alarmu? Okazuje się, że reprezentanci Algierii, którzy również mieszkają w tym samym hotelu, mieli użyć... za dużo lakieru do włosów. - Po kilkunastu sekundach od sygnału obsługa miała już pewność, że nie ma pożaru, a wszystkiemu winny jest... lakier do włosów, którego jeden z Algierczyków użył w zdecydowanym nadmiarze, uruchamiając umiejscowiony pod sufitem pokoju czujnik - czytamy na portalu.

Słoweńcy przed meczem z Polską: Na boisku nie będzie przyjaźni
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze