Hiszpania - Niemcy TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Hiszpania - Niemcy GDZIE OGLĄDAĆ STREAM ONLINE. MŚ w piłce ręcznej 2021: Hiszpania - Niemcy LIVE w INTERNECIE

2021-01-21 14:20 dko
Gonzalo Perez de Vargas
Autor: East News Gonzalo Perez de Vargas

Hiszpania - Niemcy TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Hiszpania - Niemcy GDZIE OGLĄDAĆ STREAM ONLINE. MŚ w piłce ręcznej 2021: Hiszpania - Niemcy LIVE w INTERNECIE. Już w pierwszej kolejce drugiej fazy mistrzostw świata piłkarzy ręcznych w "polskiej grupie" dojdzie do prawdziwego hitu. Hiszpania na zakończenie dnia zmierzy się z reprezentacją Niemiec. Dla naszych zachodnich sąsiadów może być to spotkanie o być albo nie być w dalszej części turnieju. Mecz Hiszpania - Niemcy TRANSMISJA TV. Hiszpania - Niemcy GDZIE OGLĄDAĆ w INTERNECIE?

Hiszpania - Niemcy TRANSMISJA TV. Mecz Hiszpania - Niemcy GDZIE OGLĄDAĆ w INTERNECIE

Od środy na mistrzostwach świata w piłce ręcznej w Egipcie trwa druga faza grupowa. W tej liczą się również punkty z pierwszego etapu turnieju, co ma kluczowy wpływ na kolejne spotkania. Hiszpania awansowała z dorobkiem trzech "oczek". Zremisowała bowiem z Brazylią i jednym golem ograła Polskę. Tym samym mistrzowie Europy są w dość dobrej sytuacji przed zbliżającymi się spotkaniami. Nie mają noża na gardle, ale rzecz jasna każda porażka może być opłakana w skutki. Widać, że Hiszpanie rozkręcają się z meczu na mecz. Ich problemem było to, że przed mistrzostwami nie mieli zbyt wiele czasu na wspólne treningi, gdyż wielu kluczowych zawodników narzekało na urazy. Czas gra więc na korzyść utytułowanej reprezentacji, która na pewno jest jednym z faworytów całego turnieju. Ale to będzie musiała potwierdzać w kolejnych spotkaniach. A już na początku drugiego etapu mistrzostw dojdzie do prawdziwego hitu.

Hiszpania - Niemcy STREAM ONLINE. Mecz Hiszpania - Niemcy GDZIE OGLĄDAĆ LIVE

Hiszpania w czwartkowy wieczór zmierzy się bowiem z reprezentacją Niemiec. A nasi zachodni sąsiedzi są w dość ciężkiej sytuacji. W ostatnim spotkaniu pierwszej fazy grupowej, w którym zmierzyli się z Węgrami, okazali się o jedną bramkę słabsi od przeciwników. Węgrzy zwycięstwo wywalczyli dosłownie w ostatniej sekundzie spotkania. Dlatego jeśli Niemcy w czwartek nie zdobędą choćby punkty, w zasadzie przekreślą swoje szanse na udział w ćwierćfinałach. Warto przypomnieć, że w niemieckiej kadrze nie ma wielu gwiazd, które zrezygnowały z udziału w mistrzostwach w obawie przed koronawirusem.

Mecz Hiszpania - Niemcy odbędzie się we czwartek 21 stycznia. TRANSMISJA z meczu Hiszpania - Niemcy TV NA ŻYWO nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale. STREAM ONLINE będzie można natomiast obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube IHF. Link do transmisji W TYM MIEJSCU! Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.

Najnowsze