Vive Targi Kielce

KS Vive Kielce - Metalurg 26:15. Wielki sukces, Vive Kielce w final four Ligi Mistrzów!

2013-04-28 20:28

KS Vive Kielce w final four Ligi Mistrzów! Podopieczni Bogdana Wenty wygrali rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Champions League z Metalurgiem Skojpie i awansowali do najlepszej czwórki turnieju.

Chyba mało kto spodziewał się, że rewanżowe starcie z Metalurgiem okaże się dla piłkarzy z Kielc tak łatwe. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu po zaciętym spotkaniu gracze Bogdana Wenty wygrali różnicą zaledwie dwóch trafień (27:25).

Początek spotkania rozpoczął sie zgodnie z oczekiwaniami. Mecz był bardzo zacięty i żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie większej przewagi. Zawodnicy Vive dopiero w końcówce pierwszej połowy odskoczyli rywalom i schodzili na przerwę prowadząc 12:8.

W drugiej części meczu Polacy nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i pewnie wypunktowali rywali. Ostatecznie KS Vive Kielce pokonało Metalurg Skojpie aż 26:15 i tym samym wywalczyło awans do final four Ligi Mistrzów.