Kinga Grzyb

Autor: X-NEWS

ME w piłce ręcznej: Polska - Norwegia. Transmisja TV, ONLINE, STREAM

2014-12-15 3:00

Mecz Polska - Norwegia na ME w piłce ręcznej kobiet. Nasze szczypiornistki już bez żadnej presji przystąpią do spotkania z dużo wyżej notowanymi rywalkami. Po porażce z Danią podopieczne Kima Rasmussena straciły szanse na zdobycie medalu na chorwacko-węgierskim czempionacie. Czy napędzą stracha faworytkom? Zobacz, gdzie prezeprowadzaona zostanie transmisja TV z meczu Polska - Norwegia oraz gdzie obejrzeć STREAM ONLINE ze spotkania.

Po wygranej w ostatnim meczu pierwszej fazy z Rosją kibice znowu zaczęli wierzyć w biało-czerwone. Pierwsza połowa spotkania z Danią także nie wskazywała na to, że nasze szczypiornistki stracą szanse na grę w strefie medalowej. Niestety, w drugiej odsłonie wyraźnie opadły z sił. Po porażce 19:28 stało się jasne, że mecz Polska - Norwegia będzie dla naszych dziewczyn spotkaniem tylko o prestiż.

Polska - Dania. Rasmussen: W piętnaście minut całkowicie zapomnieliśmy o taktyce [WIDEO]

Norweżki znajdują się na przeciwnym biegunie. Skandynawki przystąpiły do drugiej fazy z czterema punktami, a na jej otwarcie wygrały jeszcze z silnymi Hiszpankami. Zmierzają więc pewnie do półfinału ME w piłce ręcznej. Mecz z Polską ma zagwarantować im udział w grze o medale.

Spotkanie Polska - Norwegia odbędzie się w poniedziałek 15 grudnia. Pierwszy gwizdek w hali w Debreczynie zabrzmi o godzinie 18:15. Transmisja TV będzie dostępna w TVP 2 oraz TVP Sport. Stream online na sport.tvp.pl. Gwizdek24.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z meczu Polska - Norwegia na ME w piłce ręcznej kobiet.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!