Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polska - Arabia

Polska - Arabia TV GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Arabia ręczna TRANSMISJA LIVE ONLINE. Polska - Arabia 16.01 STREAM ONLINE. Polska - Arabia NA KTÓRYM KANALE DZISIAJ?

2023-01-16 16:27

Polska - Arabia TV GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Arabia ręczna TRANSMISJA LIVE ONLINE. Polska - Arabia 16.01 STREAM ONLINE. Polska - Arabia NA KTÓRYM KANALE DZISIAJ? Miejsca na błędy już nie ma. Reprezentanci Polski muszą zrobić wszystko, aby w trzecim meczu na mistrzostwach świata odnotować zwycięstwo i zapewnić sobie udział w drugiej rundzie. Rywalem biało-czerwonych jest zdecydowanie niżej notowana Arabia Saudyjska. Brak zwycięstwa byłby ogromnym blamażem. Polska - Arabia GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Arabia TV NA KTÓRYM KANALE?

Polska - Arabia STREAM ONLINE DZISIAJ. Polska - Arabia ręczna GDZIE OGLĄDAĆ TRANSMISJA

Na pewno nie tak kibice reprezentacji Polski wyobrażali sobie początek mistrzostw świata w wykonaniu kadry. Choć po spotkaniu z Francją można było być optymistycznie nastawionym do kolejnych rywalizacji, potyczka ze Słowenią przewróciło wszystko o sto osiemdziesiąt stopni. Podopieczni Patryka Rombla w sobotę zagrali jeden z najgorszych meczów w ostatnich latach i mocno skomplikowali sobie sytuację na turnieju. Pewne jest, że walka o ćwierćfinał to w tym momencie bardziej marzenia niż realny plan, ale jeśli nawet Polacy chcą dać sobie nadzieje, w poniedziałkowy wieczór muszą w końcu zainkasować dwa punkty. Innego scenariusza niż wygrana z Arabią Saudyjską nie można zakładać, bo zespół z Bliskiego Wschodu jest zdecydowanie najsłabszym zespołem grupy B.

Polska - Arabia NA KTÓRYM KANALE? Polska - Arabia LIVE ONLINE w INTERNECIE

W dwóch poprzednich meczach Arabia Saudyjska bardzo wysoko przegrywała i z Francją i ze Słowenią, co oddaje aktualny poziom tej drużyny. Ewentualna porażka Polaków byłaby jednym z największych blamaży w XXI wieku. Ale najczarniejszego scenariusza nie można nawet zakładać i fani liczą, że już w środę Polacy powalczą w meczu drugiej rundy mistrzostw świata.

Mecz Polska - Arabia Saudyjska odbędzie się w poniedziałek 16 stycznia. Transmisja dostępna będzie na kanale TVP Sport, Viaplay.pl oraz na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30. Relacja z meczu Polska - Arabia NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze