Polska - Białoruś TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz Polska - Białoruś GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ 16.01? ME w piłce ręcznej 2022: Polska - Białoruś STREAM LIVE ONLINE Na którym kanale TV mecz Polska - Białoruś?

2022-01-16 15:15
ME w piłce ręcznej: Polska - Austria
Autor: ADAM WARŻAWA/PAP ME w piłce ręcznej: Polska - Austria

Polska - Białoruś TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz Polska - Białoruś GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ 16.01? ME w piłce ręcznej 2022: Polska - Białoruś STREAM LIVE ONLINE Na którym kanale TV mecz Polska - Białoruś? Przed Polakami drugie starcie na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej. Po udanym początku biało-czerwoni zmierzą się z Białorusią i jeśli wszystko potoczyłoby się po ich myśli, już dziś mogą świętować awans. Droga do tego jednak daleka. Polska - Białoruś GDZIE OGLĄDAĆ? ME w piłce ręcznej: Polska - Białoruś TV TRANSMISJA NA ŻYWO.

Polska - Białoruś TV TRANSMISJA. Polska - Białoruś 16.01 GDZIE OGLĄDAĆ?

Przed pierwszym spotkaniem Polaków na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej nie brakowało nerwów. Spowodowane było to fatalną organizacją i niezrozumiałymi decyzjami przed meczem z Austrią. Biało-czerwoni przeszli mnóstwo testów na koronawirusa, niektórzy otrzymali wyniki pozytywne, ale nawet na kilka godzin przed inauguracyjną rywalizacją nie wiadomo było, w jakim składzie wybiegną podopieczni Patryka Rombla. Mimo potężnego zamieszania, wielu nerwów, Polacy z Austrią zagrali bardzo dobrze. Nie widać było po nich skutków chaosu organizacyjnego. Niemal od początku spotkania biało-czerwoni prowadzili, a z każdą minutą budowali swoją przewagę. Były momenty, w których Austria odrabiała nieco strat, ale nie zdołała nawet doprowadzić do remisu. Zwycięstwo Polaków nie uległo żadnym wątpliwością i postawili się w bardzo dobrej sytuacji przed kolejnymi spotkaniami.

Polska - Białoruś DZISIAJ NA KTÓRYM KANALE? Mecz Polska - Białoruś TV NA ŻYWO

Podopieczni trenera Rombla mają przed sobą mecze z Białorusią i z Niemcami. Ich kolejnym rywalem będą właśnie sąsiedzi ze wschodu. Białoruś to solidna ekipa, która potrafi grać na najwyższym poziomie. Jednak w meczu z Niemcami musieli uznać wyższość przeciwników i teraz grają o wszystko. Jeśli dziś przegrają, pożegnają się z marzeniami o awansie. Zwłaszcza jeśli Niemcy pokonają Austrię, co byłoby korzystnym wynikiem również dla Polski. Bo w przypadku zwycięstwa z Białorusią, porażka Austrii daje nam awans.

Mecz Polska - Białoruś odbędzie się w niedzielę 16 stycznia. TRANSMISJA z meczu Polska - Białoruś TV NA ŻYWO na kanałach Eurosport 1 oraz Metro TV. Stream online dostępny będzie w płatnej aplikacji Eurosport Player. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Relacja z meczu Polska - Białoruś NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze