Polska - Holandia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Piłka ręczna Polska - Holandia STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Transmisja TV ONLINE Polska - Holandia

2021-03-14 9:46 md
Arkadiusz Moryto, piłka ręczna, reprezentacja Polski
Autor: East News Arkadiusz Moryto podczas meczu reprezentacji Polski w piłce ręcznej

Polska - Holandia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Piłka ręczna Polska - Holandia STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Transmisja TV ONLINE Polska - Holandia. Gdzie oglądać mecz Polska - Holandia piłka ręczna. Po udanych mistrzostwach świata, obecnie polscy piłkarze ręczni walczą o awans na mistrzostwa Europy. Kolejnym wyzwaniem jest domowy pojedynek z Holandią. Polska - Holandia piłka ręczna TRANSMISJA TV i INTERNETOWA.

POLSKA - HOLANDIA GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszyscy fani polskiej piłki ręcznej w styczniu mogli poczuć chociaż namiastkę emocji, ktore przed laty regularnie dostarczał im zespół prowadzony najpierw przez Bogdana Wentę, a potem przez Michaela Bieglera. Selekcjoner Patryk Rombel świetnie ułożył drużynę, która postawiła się kilku silniejszym ekipom i sprawiła, że w Egipcie "Biało-czerwoni" wcale nie mieli czego się wstydzić na tle faworytów. A po ostatnich latach, trudnych dla polskiego handballa, to już z pewnością spore osiągnięcie. Teraz natomiast kontynuowane są kwalifikacje do mistrzostw Europy. Przed kilkoma dnami Polacy nie sprostali na wyjeździe Słoweńcom, teraz natomiast spróbują rozprawić się we Wrocławiu z Holendrami. A czy im to się uda? Czas pokaże!

POLSKA - HOLANDIA RĘCZNA STREAM W INTERNECIE

Mecz Polska - Holandia w ramach eliminacji do mistrzostw Europy rozpocznie się w niedzielę, 14 marca o godzinie 18:15 we Wrocławiu. TRANSMISJA TV NA ŻYWO Polska - Holandia w stacji TVP Sport, DARMOWY STREAM ONLINE z meczu Polska - Holandia będzie dostępny w serwisie sport.tvp.pl.

Wyciekły PRAWDZIWE zarobki Roberta Lewandowskiego. Kwota POWALA | Futbologia
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze