Michał Daszek

i

Autor: Cyfra Sport Michał Daszek

Polska – Rosja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz Polska – Rosja GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ 23.01? ME w piłce ręcznej 2022: Polska – Rosja STREAM LIVE ONLINE Na którym kanale TV mecz Polska – Rosja?

2022-01-23 11:50

Polska – Rosja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz Polska – Rosja GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ 23.01? ME w piłce ręcznej 2022: Polska – Rosja STREAM LIVE ONLINE Na którym kanale TV mecz Polska – Rosja? W niedzielę reprezentacja Polski rozegra swój trzeci mecz w drugiej fazie grupowej mistrzostw Europy 2022. Niestety, po udanym początku i zwycięstwach z Austrią (36:31) i Białorusią (29:20), przyszła seria trzech porażek z wyżej notowanymi rywalami. Niemcy wygrali z Polakami 30:23, a prawdziwą lekcję piłki ręcznej dali nam Norwegowie (31:42) i Szwedzi (18:28). Czy podopieczni Patryka Rombla postawią się faworyzowanej Rosji? Mecz Polska – Rosja GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ 23.01? Polska – Rosja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Na którym kanale TV mecz Polska – Rosja? ? ME w piłce ręcznej 2022: Polska – Rosja STREAM LIVE ONLINE

Polska – Rosja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz Polska – Rosja GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ 23.01?

Polscy szczypiorniści udanie rozpoczęli mistrzostwa Europy. Impreza rozgrywana na Słowacji i Węgrzech toczy się w trudnych warunkach, a niemal każda reprezentacja zmaga się z kadrowymi problemami w związku z pandemią koronawirusa. Trenerzy często czekają do ostatniej chwili, by dowiedzieć się, jakim składem będą dysponować. Mimo wszystko Biało-Czerwoni pewnie awansowali do czołowej „12” turnieju, wygrywając z Austrią i Białorusią. Piękne zwycięstwa rozbudziły apetyt kibiców, którzy ponownie zainteresowali się piłką ręczną. Niestety, kolejne starcia z Niemcami, Norwegią i Szwecją można podsumować jednym słowem – klęska. Trzy czołowe drużyny świata dały lekcję polskim piłkarzom ręcznym, którzy stracili szansę na półfinał ME. Jednak w dalszym ciągu walczą o dobre miejsce na koniec turnieju, a mecz z Rosją będzie w tym kontekście kluczowy.

ME w piłce ręcznej 2022: Polska – Rosja STREAM LIVE ONLINE Na którym kanale TV mecz Polska – Rosja?

Po trzech spotkaniach drugiej fazy grupowej Polska zamyka tabelę z zerowym dorobkiem punktowym. Dogonienie Hiszpanii, Norwegii i Szwecji jest już niemożliwe, ale Niemcy i Rosja mają na koncie po 2 punkty. Podopieczni Patryka Rombla wciąż mogą wyprzedzić te reprezentacje, a 4. miejsce w grupie oznaczałoby końcową pozycję w czołowej „8” ME. Pierwsze z decydujących starć odbędzie się już w niedzielę, a w Bratysławie dojdzie do zawsze gorącego meczu Polska – Rosja.

Mecz Polska – Rosja odbędzie się w niedzielę 23 stycznia o 15:30. TRANSMISJA TV na kanałach Eurosport 2 i Metro TV. STREAM LIVE ONLINE dostępny jest w płatnej usłudze Player.pl. Relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl!

Sonda
ME piłkarzy ręcznych: Kto wygra mecz Polska - Rosja?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze