Co za piękność!

Polska seksbomba otworzyła mistrzostwa świata w piłkę ręczną! Gorące zdjęcia Alicji Szemplińskiej.

2023-01-11 22:33

Alicja Szemplińska oczarowała kibiców piłki ręcznej! Polska gwiazda piosenki w trakcie ceremonii otwarcia mistrzostw świata w szczypiorniaka pokazała wielką klasę wykonując swoją piosenkę, a także prezentując się w wyjątkowo zjawiskowej kreakcji. Gdy patrzymy na zdjęcia piosenkarki odpływamy. Polska piękność zapisze się w historii!

Piłka ręczna zaczęła rozgrzewać wszystkich kibiców w Polsce. W meczu otwarcia mundialu Polacy zmierzyli się z Francuzami, a występ na ceremonii otwarcia w katowickim Spodku zaliczyła prawdziwa polska piękność - Alicja Szemplińska, której piosenka "Stick Together" jest oficjalną piosenką mundialu. Jej uroda powala, zdjęcia gwiazdy wprost trzeba zobaczyć!

Polska seksbomba otworzyła mundial piłkarzy ręcznych. Kim jest Alicja Szemplińska?

Alicja Szemplińska bez wątpienia jest jedną z najlepiej zapowiadających się piosenkarek młodego pokolenia. O piosenkarce po raz pierwszy głośno zrobiło się, gdy w 2019 roku wzięła udział w programie Voice Of Poland. Po występie w show telewizji TVP, w którym ostatecznie zajęła pierwsze miejsce. Po wielkim sukcesie w programie, gwiazda została nominowana do występu na Eurowizji, która się jednak nie odbyła przez pandemię koronawirusa. Jej kariera zaczęła jednak przyśpieszać, a ona sama stworzyła piosenkę "Stick Together", która stała się oficjalną piosenką mundialu piłkarzy ręcznych. Oprócz wielkich umiejętności wokalnych, piosenkarka wyróżnia się zjawiskową urodą. Jej zdjęcia trzeba zobaczyć. Aby zobaczyć gorące fotografie Alicji Szemplińskiej, przejdź do galerii.

Sonda
Czy reprezentacja Polski w piłce ręcznej odniesie sukces na MŚ?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze