Polska - Szwecja O KTÓREJ GODZINIE piłka ręczna dzisiaj ME: GODZINA meczu Polska - Szwecja piłkarzy ręcznych dzisiaj 14.01.2020

2020-01-14 19:52 CH, WAL
Polska Szwecja O KTÓREJ GODZINIE mecz
Autor: Cyfra Sport Polska Szwecja O KTÓREJ GODZINIE mecz piłkarzy ręcznych

Polska - Szwecja O KTÓREJ GODZINIE mecz piłkarzy ręcznych ME: GODZINA meczu Polska - Szwecja O KTÓREJ piłka ręczna dzisiaj 14.01.2020 O KTÓREJ mecz? Polscy piłkarze ręczni są już jedną nogą za burtą mistrzostw Europy. Po dwóch porażkach zachowali tylko matematyczne szanse na wyjście z grupy i tylko cud uratuje ich i pozwoli grać dalej. Na koniec rywalizacji w grupie Polska zagra ze Szwecją, współgospodarzem ME. O KTÓREJ GODZINIE mecz Szwecja - Polska piłkarzy ręcznych dzisiaj GODZINA meczu Polska - Szwecja.

Polska - Szwecja GODZINA meczu O KTÓREJ GODZINIE grają piłkarze ręczni

Mecz Szwecja - Polska piłkarzy ręcznych już dzisiaj. O której godzinie? Poniżej informacje. Czy młody polski zespół podniesie się po dwóch porażkach? Będzie o to bardzo trudno. Polscy szczypiorniści w ostatnim meczu grupy F mistrzostw Europy zagrają ze Szwecją. Stawką jest II faza turnieju. Po porażkach ze Słowenią 23:26 i Szwajcarią 24:31 wydawało się, że definitywnie pożegnamy się z turniejem. Tymczasem 2 godziny po spotkaniu z Helwetami koło ratunkowe rzucili nam niespodziewanie Słoweńcy, którzy pokonali Szwedów 21:19. Dlatego kadra Patryka Rombla ma jeszcze cień szansy na wyjście z grupy. Warunki są dwa. Najpierw Słowenia musi pokonać Szwajcarię, a następnie Polska zwyciężyć Trzy Korony, ale aż...11 bramkami. Nawet za czasów legendarnego trenera Bogdana Wenty takie wyniki się nie zdarzały. Ale póki piłka w grze… Mecz Szwecja - Polska już dzisiaj, we wtorek 14 stycznia 2020 roku.

Polska - Szwecja O KTÓREJ GODZINIE mecz? ME: GODZINA meczu Szwecja - Polska

Mecz Polska - Szwecja piłkarzy ręcznych w mistrzostwach Europy zostanie rozegrany we wtorek 14 stycznia. Początek meczu Szwecja - Polska o godzinie 20.30. Transmisja na żywo na TVP Sport.

Najnowsze