Polska - Turcja TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz Polska - Turcja STREAM ONLINE LIVE. El. ME 2022: Polska - Turcja TRANSMISJA w INTERNECIE

2021-01-09 14:08 dko
Tomasz Gębala
Autor: Cyfra Sport Tomasz Gębala

Polska - Turcja TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Polska - Turcja STREAM ONLINE LIVE Polska - Turcja w INTERNECIE. El. ME 2022: Polska - Turcja NA KTÓRYM KANALE? Mecz Polska - Turcja O KTÓREJ GODZINIE. Reprezentacja Polski w piłce ręcznej jest na ostatniej prostej przygotowań do zbliżających się mistrzostw świata, które rozpoczną się za tydzień. Jednym z etapów tychże przygotowań jest starcie z kadrą Turcji w eliminacjach mistrzostw Europy. Polska - Turcja TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Polska - Turcja LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA w INTERNECIE.

Polska - Turcja TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz ręcznych: Polska - Turcja?

Kibice szczypiorniaka w Polsce musieli bardzo długo czekać na mecz o stawkę męskiej reprezentacji. Ze względu na pandemię koronawirusa mnóstwo meczów o punkty zostało odwołanych. Tyczy się to przede wszystkim rywalizacji w eliminacjach do mistrzostw Europy w 2022 roku. Biało-czerwoni mieli się już zmierzyć i ze Słowenią i z Holandią, ale z wymienionych wcześniej przyczyn do tych spotkań nie doszło. Tym samym pierwszym meczem o stawkę po wielu miesiącach przerwy było starcie z Turcją. Podopieczni Patryka Rombla w środowym spotkaniu okazali się lepsi od zespołu znad Bosforu i zanotowali dość pewne zwycięstwo. Inaczej jednak być nie mogło, bo mimo kryzysu w polskiej kadrze, takie spotkania jak z Turcją po prostu trzeba wygrywać. W dodatku jest to przetarcie przed zbliżającymi się mistrzostwami świata, gdzie miejsca na błędy nie będzie.

Polska - Turcja STREAM ONLINE. Mecz Polska - Turcja LIVE w INTERNECIE

W sobotę Polacy z Turcją zmierzą się raz jeszcze. Tym razem na własnym terenie, gdyż spotkanie odbędzie się w Płocku. I ponownie to biało-czerwoni będą faworytami tej rywalizacji. - Przed tym starciem dostaliśmy sporą dawkę wideo z naszymi błędami jak i z dobrymi akcjami. Trenerzy chcieli nas uczulić na to, jak powinniśmy grać i jak wyłączyć najlepszego zawodnika z Turcji. Myślę, że możemy być spokojny - powiedział Tomasz Gębala, który w pierwszym spotkaniu przeciwko Turcji rzucił sześć bramek.

Mecz Polska - Turcja odbędzie się w sobotę 9 stycznia. TRANSMISJA z meczu Polska - Turcja TV NA ŻYWO na kanale TVP Sport. Stream online dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00.

Najnowsze