Rywale Polaków wpadli w paranoję. Boją się jeść z naszą kadrą na stołówce. Szokujące słowa

2022-01-19 11:19
Arkadiusz Moryto
Autor: CyfraSport Arkadiusz Moryto

Polscy piłkarze ręczni zameldowali się w kolejnej rundzie mistrzostw Europy. Biało-czerwoni zagrają w kolejnych meczach i powalczą o prawo gry o medale tegorocznej imprezy. Na razie rywale mają poważne zmartwienia na głowie. Wszystko przez to, że rywale boją się nawet... spędzać z nimi czas! Norwegowie przyznają, że wyzwaniem będzie wspólne spożywanie posiłków na stołówce.

Polscy piłkarze ręczni po dwóch wygranych i jednej porażce zameldowali się w drugiej rundzie mistrzostw Europy szczypiornistów. Przed Biało-czerwonymi niełatwe zadanie, bo by awansować do strefy medalowej nie będzie można się potknąć. A o to z rywalami pokroju Norwegii czy Szwecji łatwo nie będzie. Zwłaszcza, że wysyp pozytywnych testów martwi nie tylko naszą kadrę. Rywale przyznają wprost, że wyzwaniem będzie przebywanie z Biało-czerwonymi w jednym miejscu.

NIE PRZEGAP! Kluczowe informacje dla piłkarzy ręcznych. Wszystko jasne! Warto zwrócić na to uwagę

ME w piłce ręcznej: Rywale boją się Polaków

Norwegia, rywal Polski w fazie zasadniczej mistrzostw Europy w piłce ręcznej, zakwaterowana została w tym samych hotelu w Bratysławie co pozostałe zespoły grupy, lecz najbardziej obawia się Polaków, z którymi będzie dzielić stołówkę. Lekarz reprezentacji Norwegii Thomas Torgaldsen powiedział agencji NTB, że żaden z norweskich zawodników ani działaczy jak na razie nie miał pozytywnego wyniku testu na Covid-19. Jego zdaniem dopiero teraz nadchodzi prawdziwe zagrożenie - po meczu Polski z masowo zarażonymi Niemcami i bliskich kontaktach podczas meczu.

„Największe wyzwanie dla nas nie będzie więc na boisku, lecz już podczas posiłków, które będziemy mieli w tym samym czasie i miejscu co Polska” - powiedział. W fazie zasadniczej rywalami Polski będą Norwegia, Szwecja, Rosja, Niemcy i Hiszpania.

ME w piłce ręcznej: Kiedy Polska gra mecze?

  • Polska - Norwegia - 20 stycznia, 20:30
  • Polska - Szwecja - 21 stycznia, 18:00
  • Polska - Rosja - 23 stycznia, 15:30
  • Polska - Hiszpania - 25 stycznia, 15:30
Sonda
Czy polskich szczypiornistów stać na sukces podczas mistrzostw Europy 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze