THW Kiel - PGE Vive Kielce STREAM ONLINE NA ŻYWO, THW Kiel - PGE Vive Kielce TV TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz THW Kiel - PGE Vive Kielce w INTERNECIE?

2019-09-15 10:40 DaO
Krzysztof Lijewski, PGE Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Krzysztof Lijewski

THW Kiel - PGE Vive Kielce STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz THW Kiel - PGE Vive Kielce w INTERNECIE? Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych THW Kiel - PGE Vive Kielce TV TRANSMISJA. O której godzinie mecz THW Kiel - PGE Vive Kielce LIVE ONLINE. Mistrzowie Polski rozpoczynają kolejny sezon w Lidze Mistrzów. PGE Vive Kielce na początek obecnych rozgrywek zmierzą się na wyjeździe z wymagającym rywalem. Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych: THW Kiel - PGE Vive Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz THW Kiel - PGE Vive Kielce STREAM ONLINE.

Kielczanie nie mogą mówić o łatwym terminarzu na początek tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski mają przed sobą bardzo trudne zadanie w pierwszej kolejce rywalizacji. Zmierzą się bowiem na wyjeździe z zawsze mocnym i naszpikowanym gwiazdami THW Kiel. W dodatku PGE Vive do Niemiec pojedzie w osłabionym składzie. W dodatku na uraz narzeka Igor Karacić, a więc jedyny klasowy rozgrywający w ekipie Tałanta Dujszebajewa.

Zespół ze stolicy Gór Świętokrzyskich nie raz pokazał jednak, że potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach. - Najważniejsze to nie tracić piłki, by nie dawać im możliwości kontrataków. Ich obrona jest naprawdę dobra, trudno znaleźć słabszy punkt. To zdecydowanie ich największy atut, razem z bramkarzem - powiedział Alex Dujszebajew przed niedzielną rywalizacją na łamach oficjalnej strony PGE Vive Kielce.

Mecz THW Kiel - PGE Vive Kielce odbędzie się 15 września. TRANSMISJA z meczu THW Kiel - PGE Vive Kielce TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:00.

Najnowsze