Trener Patryk Rombel zdecydował. Znamy skład reprezentacji Polski w piłce ręcznej

2020-09-08 18:44 MaSz
Patryk Rombel
Autor: CyfraSport Patryk Rombel

Przed kilkoma dniami reprezentanci Polski w piłce ręcznej poznali rywali podczas mistrzostw świata w Egipcie, które odbędą się w styczniu 2021 roku. Zagramy w grupie B z Hiszpanią, Tunezją i Brazylią. Teraz selekcjoner kadry Patryk Rombel powołał 21-osobową kadrę na zgrupowanie w Warszawie. Nie ma w niej zawodników z klubów zagranicznych.

Przygotowania rozpoczną się 21 września, a zgrupowanie potrwa do 26 września. W tym okresie kadrowicze nie mają zaplanowanych żadnych spotkań towarzyskich. Celem zgrupowania jest selekcja graczy pod kątem meczów ze Słowenią i Holandią w ramach eliminacji EURO 2022, które "Biało-czerwoni" zagrają w październiku. Na liście rezerwowej znalazło się dwunastu zawodników.

Szokujące wyznanie zawodnika UFC! Został brutalnie ZGWAŁCONY

Skład reprezentacji Polski w piłce ręcznej:

Bramkarze: Łukasz Zakreta (MKS Kalisz), Mateusz Kornecki i Miłosz Wałach (obaj Vive Kielce), Adam Morawski (Wisła Płock)

Rozgrywający: Szymon Działakiewicz, Wiktor Kawka i Maciej Zarzycki (wszyscy Gwardia Opole), Kamil Adamczyk (Wybrzeże Gdańsk), Adrian Kondratiuk i Paweł Krawczyk (obaj Górnik Zabrze), Maciej Pilitowski i Kacper Adamski (obaj Energa MKS Kalisz), Damian Przytuła (Kwidzyn)

Skrzydłowi: Krystian Bondzior i Jan Czuwara (obaj Górnik Zabrze), Przemysław Krajewski (Wisła Płock), Marek Marciniak i Marcel Sroczyk (obaj Zagłębie Lubin)

Obrotowi: Jan Klimków (Gwardia Opole), Bartłomiej Bis (Górnik Zabrze), Ryszard Landzwojczak (MMTS Kwidzyn)

Piotr Lisek jak KULTURYSTA. "Ale ŁAPA!" [ZDJĘCIE]

Najnowsze