Vardar Skopje - Vive Kielce TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Liga Mistrzów: Vardar - Vive GDZIE OGLĄDAĆ mecz w TV i INTERNECIE? Na jakim kanale Vardar - Vive DZISIAJ 19.11.2020

2020-11-19 16:24 md
Andreas Wolff, Łomża Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Andreas Wolff

LIGA MISTRZÓW Vardar Skopje - Vive Kielce TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. GDZIE OGLĄDAĆ mecz Vardar Skopje - Vive Kielce? Vardar - Vive GDZIE OGLĄDAĆ mecz w TV i INTERNECIE? Na jakim kanale VARDAR - VIVE DZISIAJ 19.11.2020. Czas na kolejny wielki wieczór z udziałem Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów! Kielczanie zmierzą się na wyjeździe z Vardarem Skopje. Vardar - Vive TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Liga Mistrzów: Vardar Skopje - VIVE Kielce GDZIE OGLĄDAĆ mecz w TV i INTERNECIE?

VARDAR SKOPJE - VIVE KIELCE TV i STREAM NA ŻYWO

Zarówno Vardar Skopje jak i Łomża Vive Kielce to ugruntowane marki na europejskiej mapie piłki ręcznej. W czwartkowy wieczór zmierzą się ze sobą w Macedonii w walce o kolejne punkty w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Póki co podopieczni trenera Tałanta Dujszebajewa spisują się w Champions League znakomicie - zanotowali cztery zwycięstwa, w tym z naszpikowanym gwiazdami Paris Saint-Germain, a także jeden remis, w poprzedniej kolejce na wyjeździe z FC Porto. Wespół z niemieckim Flensburgiem kielczanie plasują się na czele swojej grupy. Teraz jednak mistrzom Polski przyjdzie potwierdzić swoją klasę na bardzo trudnym terenie. W Skopje bowiem łatwo nie gra się nikomu i jeżeli żółto-biało-niebiescy wywiozą stamtąd dwa punkty, to w mocnym stopniu zaznaczą swoją klasę.

VARDAR - VIVE LIGA MISTRZÓW STREAM ONLINE W INTERNECIE

Mecz Vardar Skopje - Łomża Vive Kielce w fazie grupowej Ligi Mistrzów rozpocznie się w czwartek, 19 listopada. Początek meczu Vardar - Vive o godzinie 18:45. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Vardar - Vive w stacji telewizyjnej Eurosport 1. STREAM ONLINE NA ŻYWO W INTERNECIE z meczu Vardar - Vive można wykupić w usłudze Eurosport Player. Za darmo stream nie będzie dostępny.