Zawodniczka wypomniała polskim koleżankom, ile WÓDKI potrafią wypić. Niecodzienne pożegnanie

2020-05-19 21:15 DaO
Mia Moldrup
Autor: East News Mia Moldrup (przy piłce)

Życie zawodnika to niemal nieustanne przeprowadzki. Rzadko zdarza się, aby sportowiec całą swoją karierę spędził w jednym klubie. Miejsce pracy postanowiła zmienić również szczypiornistka MKS Perła Lublin, Mia Moldrup. Dunka z koleżankami pożegnała się w dość nietypowy sposób.

Drużyna z Lubelszczyzny przed nowym sezonem przeprowadzi małą rewolucję. Już teraz wiadomo, że klub opuszczą Sylwia Matuszczyk, Valentina Blażević, Gabriela Besen, Karolina Kochaniak, Aneta Łabuda i Małgorzata Stasiak. Do tego grona dołączyła również Mia Moldrup. Dunka ostatni sezon miała właściwie stracony, bo długo zmagała się z licznymi kontuzjami.

Lewandowski w MIŁOSNYM POTRZASKU. Słodkie buziaki od Klary i Anny [ZDJĘCIE]

Z tego względu zagrała w zaledwie sześciu spotkaniach. - Kończę dwuletni pobyt w MKS Lublin. Jestem wdzięczna wszystkim uprzejmym i wspaniałym koleżankom z zespołu, kibicom i ludziom z klubu, którzy sprawili, że był to dobry czas - napisała w mediach społecznościowych Moldrup. Szczypiornistka zdecydowała się również na niestandardowe pożegnanie.

Sportowiec ZAATAKOWANY PRZEZ REKINY na treningu. PANICZNY KRZYK jego matki [WIDEO]

- Nigdy nie zapomnę meczów w naszej hali, przy naszych kibicach oraz jak przeklinać po polsku i jak wiele wódki mogą wypić polskie dziewczyny. Dziękuję bardzo - dodała w dalszej części wpisu. I chyba nie ma wątpliwości, że w tym jednym zdaniu Moldrup powieliła wszystkie stereotypy o Polakach...

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze