Ale WTOPA! Wywołał prawdziwy SKANDAL. Wszystko przez jeden szczegół za jego plecami [ZDJĘCIE]

2021-03-03 20:36 ŁOLI
Piłka, piłka nożna
Autor: East News

Podczas wywiadów, zwłaszcza tych odbywających się zdalnie, każdy szczegół znajdujący się w zasięgu kamery może narobić sporego zamieszania. Obecnie większość rozmów odbywa się przez internet, przez sytuację pandemiczną panującą na świecie, przez co łatwiej o wpadki. Jedną z nich zaliczył piłkarz norweskiego klubu Brann, który podczas swojej rozmowy z telewizją śniadaniową nie zadbał o to, co znajduje się za nim, co szybko wywołało skandal w Norwegii.

Podczas pandemii koronawirusa niejedna osoba przekonała się, że z pozoru niewinny wywiad może wywołać prawdziwy skandal, przede wszystkim przez to, co znajduje się w kadrze. W obecnych czasach osoby udzielające wywiadu muszą zwracać szczególną uwagę na to, co znajduje się wokół nich, przez fakt, że większość rozmów odbywa się za pośrednictwem internetu i trudno wyłapać wszystkie elementy otoczenia, które mogą przyczynić się do wybuchu konfliktu. Przekonał się o tym w ostatnim czasie jeden z zawodników norweskiego klubu Brann, który udzielał wywiadu telewizji śniadaniowej podczas występu w TV2. 

CZYTAJ TAKŻE: Kizo POZNAŁ NOWEGO rywala, z którym zmierzy się na FAME MMA 9! Wszystko jasne

Tematem rozmowy piłkarza z dziennikarzami było uzależnienie zawodnika od hazardu, jednak szybko jego słowa zeszły na drugi plan. Uwagę opinii publicznej przyciągnął przedmiot, który znajdował się na jego plecami... na ścianie w szatni norweskiego zespołu.

Zobacz także: Marcin Najman narażał swoje życie

Jak się okazało, tuż nad ramieniem piłkarza znajdowała się koszulka z napisem głoszącym "Piłka kobieca? Co to jest? Ani to piłka, ani to kobiety. Tyle wystarczyło, aby o sprawie rozpisywały się media na niemal całym świecie. Napis znajdujący się na trykocie nie spodobał się sporej liczbie internautów, jednak znaleźli się i tacy, którzy całą sprawę próbują określić jako zwykły żart. 

Sprawdź: Tego już za wiele! Sylwestrowi Wardędze PUŚCIŁY NERWY. Blonsky OBERWAŁ przez jedno zdanie

Najnowsze