WIDEO: Anna Lewandowska pokazała ZDJĘCIE Klary na siłowni. Dziecko robi skomplikowane ćwiczenie!

2019-03-21 17:39 JWa
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska podczas treningu z Klarą

Anna Lewandowska nie przestaje dbać o formę! Choć od urodzenia córeczki Klary ma zdecydowanie mniej czasu, to znalazła doskonałe rozwiązanie. Gdy pociecha już nieco podrosła, to trenerka fitness zaczęła zabierać dziecko na siłownię! Pokazała właśnie kolejne zdjęcie ze wspólnego treningu. Okazało się, że Klara wykonuje już skomplikowane jak na dziecko ćwiczenie.

Anna Lewandowska stara się jak może, by przekazać właściwe wzorce ukochanej córce Klarze. Wraz z mężem - czołowym europejskim piłkarzem - Robertem Lewandowskim poświęcają swojemu dziecku mnóstwo czasu. Nawet jeśli wymaga to godzenia z codziennymi obowiązkami. Trenerka fitness znalazła rozwiązanie. Zaczęła zabierać ukochaną pociechę ze sobą na siłownię! Właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie ze wspólnego treningu pań Lewandowskich.

Dotychczas na instagramowych zdjęciach Klara ograniczała się raczej do patrzenia na ukochaną mamę i dotykania różnych przedmiotów w salce treningowej. Tym razem aktywnie wzięła udział w zajęciach. Co więcej, wykonywała ćwiczenie dość skomplikowane jak na dziecko. Pociecha państwa Lewandowskich używała specjalnego rollera, który pomaga w rozluźnianiu mięśni po wyczerpujących zajęciach.

Obserwujący konto Anny Lewandowskiej byli pod wielkim wrażeniem. "Czym skorupka za młodu..." - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. "Naśladuje mamę, urocze :)" - zauważyła kolejna. "Najsłodsze zdjęcie dzisiejszego dnia" - czytamy w kolejnym komentarzu.