Anna Lewandowska udostępniła nagranie z małą Klarą. Fani są absolutnie zachwyceni tym, co zobaczyli!

2021-05-14 14:09 Piotr Mika
Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy

Anna Lewandowska bardzo dobrze odnajduje się w świecie, w którym zaczynają rządzić social media. Żona Roberta Lewandowskiego zebrała na Instagramie już ponad 3 mln obserwatorów i bardzo często publikuje kolejne materiały z ułożonymi przez siebie treningami czy dietami. Nierzadko publikuje ona także zdjęcia i filmy, których bohaterkami są jej małe córeczki. Teraz w sieci pojawiło się nagranie, jak mała Klara trenuje razem ze swoją mamą. Fani byli zachwyceni małą Lewandowską.

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w polskim internecie. Z porad, treningów i diet żony Roberta Lewandowskiego korzystają tysiące fanek oraz fanów. Wielu użytkowników portali społecznościowych śledzi profile Anny Lewandowskiej również po to, aby dowiedzieć się co na co dzień słychać w rodzinie Lewandowskich. Zarówno Robert jak i Anna często publikują prywatne materiały i chwalą się tym, jak szybko dorastają ich małe córeczki – Klara oraz Laura.

Klara niedawno skończyła 4 lata

Obie dziewczynki przyszły na świat na początku maja, a starsza z nich, Klara, kończyła w tym roku już 4 lata. Fani zwracają uwagę na to, że pociecha Lewandowskich rośnie jak na drożdżach i są zachwyceni kolejnymi materiałami z jej udziałem. Anna Lewandowska nie ukrywa, że chce wychować córki w duchu zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Często podkreśla, że Klara sama chce trenować razem ze swoją mamą.

Najnowsze wideo podbija serca internautów

Anna Lewandowska co jakiś czas udostępnia materiały, jak mała Klara trenuje razem z nią. Tym razem było podobnie – słynna trenerka fitness trenuje w bajkowej scenerii ze swoją starszą córką, która stara się powtarzać ruchy po swojej mamie. Internauci momentalnie zareagowali na wideo, które szybko zyskało 60 tys. polubień, a w komentarzach posypała się masa pozytywnych komentarzy od zachwyconych fanów. Wideo z treningu Klary Lewandowskiej i jej mamy znajdziecie w galerii poniżej!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze