Urodziny Klary

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Urodziny Klary

Lewandowscy wyprawili Klarze urodziny jak z bajki! Gigantyczny tort, baśniowa sceneria

2021-05-04 13:27

Początek maja w domu Anny i Roberta Lewandowskich jest wyjątkowy. W tym okresie urodziły się bowiem dwie córki znanego małżeństwa - Klara oraz Laura. Pierwsza z dziewczynek swoje święto obchodzi 4 maja. Dumni rodzice postanowili nie czekać i uczcili tę chwilę z samego rana. Dziecko mogło cieszyć się iście bajkowymi urodzinami przy zastosowaniu motywów, które na pewnego bardzo mu się spodobały. Na widok tortu aż cieknie ślinka!

Nie tylko futbol

Robert Lewandowski powoli kończy zmagania w sezonie klubowym 2020/2021. Z pewnością był on dla niego mniej udany niż ten poprzedni. Związane jest to przede wszystkim z Ligą Mistrzów, w której Bawarczycy powalczyli z Paris Saint-Germain na bardzo wysokim poziomie, ale ostatecznie musieli uznać wyższość Francuzów z powodu mniejszej liczby bramek zdobytych na wyjeździe. I choć najprawdopodobniej już w najbliższy weekend monachijczycy obronią mistrzostwo Niemiec, to jednak wszyscy liczyli na więcej. To jednak tylko sportowa część Roberta Lewandowskiego, a niezwykle ważna jest dla niego także i ta prywatna. W tym aspekcie ma czym się zajmować - na początku maja urodziny obchodzą bowiem jego dwie córki, Klara i Laura. Najpierw świętuje pierwsza z wymienionych.

Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

Dumny tata, ale także mama - Anna Lewandowska, pochwalili się w sieci zdjęcami z przyjęcia, jakie wyprawili dziecku z okazji urodzin. Dziewczynka mogła cieszyć się swoim świętem w iście bajkowej scenerii. Więcej w poniższej galerii zdjęć!

FATALNE pudło Krzysztofa Piątka! Jak on tego nie strzelił?! [WIDEO]

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany