Anna Lewandowska w ciąży zrzuciła ubrania! Brzuszek widać w skąpym bikini! [ZDJĘCIE]

2020-01-11 11:01 KZ
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: Instagram/_rl9 Robert i Anna Lewandowscy

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Trenerka personalna jest już w szóstym miesiącu ciąży. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w bikini z plaży na Malediwach, przy okazji poruszając temat odżywiania w ciąży.

Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Trenerka personalna przy okazji błogosławionego stanu dzieli się z fankami wiedzą na temat aktywności fizycznej w ciąży. Teraz żona zawodnika Bayernu Monachium postanowiła poruszyć temat odżywiania, przy okazji publikując piękne zdjęcie w bikini z pobytu na Malediwach.

Kiedy rodzi Anna Lewandowska? Termin porodu drugiego dziecka Lewandowskich

"Cieszę się, że świadomość ludzi na temat zdrowego odżywiania rośnie. Sama lubię podkreślać jego rolę zwłaszcza w ciąży. To, że dieta kobiet w ciąży wpływa na nawyki żywieniowe dziecka w przyszłości, zostało wielokrotnie udowodnione. I tak, okazuje się, że już podczas życia płodowego nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości, ale również na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych - napisała na portalu społecznościowym. - 1000 pierwszych dni życia od poczęcia to czas, w którym organizm dziecka rośnie i rozwija się najintensywniej. Dlatego tak ważne jest, by przyszła mama, będąc w ciąży dbała o zbilansowaną i urozmaiconą dietę. Taka ciekawostka, o której warto przypominać", napisała Lewandowska na swoim koncie na Instagramie pod opublikowanym zdjęciem.

Najnowsze