Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska w piekielnie drogiej sukience

Anna Lewandowska wyskoczyła na babski wieczór w piekielnie drogiej sukience! Za tyle polecisz na rajskie wakacje

2021-07-15 19:38

Anna Lewandowska wreszcie może cieszyć się czasem spędzonym wspólnie z Robertem i córkami Klarą oraz Laurą. Napastnik Bayernu Monachium oraz kapitan reprezentacji Polski po zakończeniu udziału na Euro 2020 wybrał się wraz ze swoją rodziną za zasłużone wakacje do Hiszpanii, gdzie zarówno Robert Lewandowski, jak i jego żona Anna aktywnie spędzają czas. Żona piłkarza postanowiła przy okazji błysnąć nową kreacją Dolce & Gabbana, której cena może zwalić z nóg wielu internautów. Za tyle można się wybrać na rajskie wakacje.

Najlepsi zawodnicy na świecie, którzy mogą pochwalić się rozpoznawalnością na niemalże całym świecie nie mogą narzekać na swoje wynagrodzenia, które pozwalają im żyć na naprawdę wysokim poziomie. Nie inaczej jest w przypadku Roberta Lewandowskiego, który od wielu lat uznawany jest za najlepszego polskiego piłkarza w historii, jak również jest jednym z najważniejszych piłkarzy Bayernu Monachium. Kapitan reprezentacji Polski oraz jego żona Anna niejednokrotnie już pokazali się w gustownych i drogich stylizacjach lub piekielnie drogich samochodach i nie inaczej jest tym razem. Anna Lewandowska wraz ze swoją rodziną wypoczywa obecnie na Majorce, gdzie cieszy się piękną i słoneczną pogodą. Przy okazji żona Roberta Lewandowskiego postanowiła pochwalić się sukienką Dolce & Gabbana, która nie należy do tanich.

Anna Lewandowska wystąpiła w sukience wartej krocie 

Anna Lewandowska już kilkukrotnie prezentowała na swoim Instagramie kreacje jednego z najpopularniejszych domów mody, a kreacje Dolce & Gabbana posiadają nawet jej córki Klara i Laura. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego postanowiła wystąpić w drogiej sukni podczas babskiego wieczoru na Majorce. Jak się okazuje, sukienka ta kosztuje 1950 euro, czyli w przeliczeniu niemalże 9 tysięcy złotych. Za taką sumę wielu Polaków mogłoby się wybrać na rajskie wakacje, na drugi koniec świata.

Anna Lewandowska zaprezentowała WDZIĘKI w pełnej okazałości. Tak WYLEGUJE się na plaży [ZDJĘCIE]

Zobacz jak Anna Lewandowska spędza wakacje na Majorce

Tomaszewski OSTRO o burdach na Wembley: To TERRORYŚCI I BANDYCI!

Lewandowscy odpoczywają w Hiszpanii

Anna Lewandowska wybrała się na urlop jeszcze w czasie, gdy Robert wraz z reprezentacją Polski walczył na Euro 2020, jednak po odpadnięciu z tegorocznych mistrzostw świata, piłkarz roku FIFA wybrał się na zasłużone wakacje wraz ze swoimi najbliższymi. Zarówno Robert Lewandowski, jak i jego żona publikują wiele ciekawych zdjęć ze swoich wakacji, a część fanów kapitana polskiej kadry ma nadzieję, że jego pobyt w Hiszpanii nie jest przypadkowy i napastnik Bayernu Monachium zdecyduje się na transfer do Realu Madryt. Szanse na to są naprawdę niskie, bo na Polaka liczy nowy trener Bawarczyków.

Nagelsmann traktuje Lewandowskiego lepiej niż Niemców. Specjalne przywileje

Sonda
Czy podoba Ci się Anna Lewandowska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze