Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska tym gestem skusiłaby każdego. Robert nie mógł się powstrzymać, musiał ją chwycić

2021-07-01 21:57

Po odpadnięciu reprezentacji Polski z mistrzostw Europy, Robert Lewandowski mógł rozpocząć zasłużone wakacje. Wyczerpujący sezon 2020/2021 sprawia że kapitanowi "Biało-czerwonych" i gwieździe Bayernu Monachium z pewnością przyda się nieco urlopowego luzu. Co porabia najlepszy piłkarz świata pozbywając się trosk? Możemy teraz ujrzeć kolejne zdjęcie z wakacji Lewandowskich!

Nie tak miało wyglądać Euro 2020 w wykonaniu polskiej drużyny. Podopieczni selekcjonera Paulo Sousy nie podołali jednak wymaganiom rywalizacji w grupie E, w której musieli uznać wyższość Szwecji, Hiszpanii oraz Słowacji. Zajęcie w takiej stawce ostatniej lokaty stanowi gigantyczne rozczarowanie. Teraz z pewnością portugalski szkoleniowiec ma o czym myśleć, a już zwłaszcza, że nie ma czasu do stracenia. Jesienią rozstrzygną się bowiem losy awansu na mistrzostwa świata w Katarze.

Robert Lewandowski LUKSUSOWO ubrany na wakacjach - zdjęcia

Robert Lewandowski myśli także o kolejnym sezonie walki na najwyższym europejskim poziomie również i w piłce klubowej. Wraz ze swoim Bayernem Monachium tradycyjnie będzie celował w wygranie wszystkiego co możliwe. A żeby mu się to udało, konieczne jest odpowiednie przygotowanie mentalne i gotowość do podejmowania kolejnych wyzwań. "Lewy" odpoczywa w gronie najbliższych, w tym także i swojej żony Anny. Postanowił podzielić się z fanami następującym zdjęciem z wypoczynku.

Zobacz też: TVP zdecydowało co z Dariuszem Szpakowskim. Kibice wściekli po jednej decyzji, ale burza

Jak widać, znane małżeństwo bawi się doskonale! Ponętne wystawienie języka przez Anię i bezwarunkowa reakcja przytulenia ukochanej osoby przez Roberta pokazują, jak doskonale Lewandowscy czują się w chwili, w której mogą oddać się tylko wspólnemu relaksowi, bez żadnych obowiązków jakie niesie kariera na tak wysokim poziomie. Oby te dni pozwoliły piłkarzowi naładować baterie w optymalny sposób i być gotowym do kolejnych wyzwań - na to liczą wszyscy fani kadry!

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze