Anna Lewandowska wyznała za czym TĘSKNI! Nie zgadniesz, nie ma szans

2021-01-14 18:24 md
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Środowy wieczór nie był łatwy dla Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z Bayernu Monachium. Bawarczycy niespodziewanie przegrali bowiem na wyjeździe z Holstein Kiel i po rzutach karnych pożegnali się z Pucharem Niemiec już teraz. Fasonu nie traci jednak Anna, żona kapitana reprezentacji Polski, która w czwartek rano już trenowała i podzieliła się też pewnym wyznaniem.

Powiedzieć, że Robert Lewandowski wrócił do domu niepocieszony po pucharowym starciu z Holstein Kiel, to zapewne nic nie powiedzieć. Nikt nie spodziewał się, że Bawarczycy mogą doznać takiej klęski i przegrać w starciu z ekipą występującą na co dzień w 2. Bundeslidze. A jednak - najpierw nie potrafili rozstrzygnąć tego starcia na swoją korzyść przez 90 minut, potem nie pomogła dogrywka, a na końcu gospodarze rozstrzygnęli na swoją korzyść rzuty karne.

Lewandowskim spotkał się z właścicielem Legii - więcej w poniższej galerii!

Życie jednak toczy się dalej. Żona "Lewego", Anna, w czwartkowy poranek dzieliła się już ze swoimi fanami przeżyciami z czwartkowego treningu. Jednocześnie przy tej okazji postanowiła wyznać, za czym tak naprawdę tęskni. Być może zabrzmiało to dość zaskakująco, ale chyba trzeba powiedzieć, że ze znaną trenerką fitness jest w stanie zgodzić się większość społeczeństwa...

Artur Szpilka BOI SIĘ o własne ŻYCIE?! To, co zobaczył na tym wideo wszystko zmieniło

Anna Lewandowska tęskni za normalnością
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska tęskni za normalnością

Pozostaje wyłącznie zachować nadzieję, że już najbliższe miesiące przyniosą długo wyczekiwane przełamanie i społeczeństwo na całym świecie powróci do życia na zasadach znanych sprzed wybuchu pandemii koronawirusa!

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Najnowsze