Artur Szpilka BOI SIĘ o własne ŻYCIE?! To, co zobaczył na tym wideo wszystko zmieniło

2021-01-14 10:46 ŁOLI
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/ Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka od lat wchodzi do ringu, gdzie mierzy się z kolejnymi rywalami i wszystko wskazuje na to, że niebawem znów zobaczymy go krzyżującego rękawice na bokserskiej gali. Wszystko wskazuje na to, że również Kamila Wybrańczyk, narzeczona pięściarza w niedalekiej przyszłości rozpocznie swoją sportową karierę. To właśnie ona jest autorem całego zamieszania. Po tym, co zobaczył Artur Szpilka, pięściarz postanowił zmienić kilka rzeczy w swoim życiu.

W mediach społecznościowych Artur Szpilka czuje się jak ryba w wodzie. Pięściarz, jego narzeczona Kamila Wybrańczyk oraz dwa psy Szpilki, Cycu i Pumba bez dwóch zdań zaliczają się do grona najbardziej rozpoznawalnych rodzin sportowców w Polsce. Sam profil stworzony dla zwierzaków pięściarza posiada w ponad 40 tysięcy obserwujących. Zarówno Szpilka, jak i jego partnerka często i chętnie dzielą się w internecie wydarzeniami ze swojego życia, którego w innych okolicznościach fani najprawdopodobniej nie mieliby okazji poznać.

CZYTAJ TAKŻE: Kumpel Lewandowskiego POKŁÓCIŁ SIĘ z dziennikarką! Nie wytrzymał po blamażu

W ten sposób chociażby Artur Szpilka pokazał internautom, że jego pupile towarzyszą mu nawet podczas wizyty w toalecie. Szczegóły tej historii możecie poznać w naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej. 

Tym razem Szpilka postanowił podzielić się ze swoimi fanami nagraniem, na którym widoczna jest przede wszystkim jego partnerka, odbywająca aktualnie jeden z treningów. Umiejętności kobiety spodobały się jej narzeczonemu, który w żartach dał do zrozumienia, że zaczyna bać się swojej Wybrańczyk - Zacząłem sprzątać w domu, nie chce awantur - napisał w mediach społecznościowych Szpilka dodając do posta śmiejące się emotikony. 

Justyna Żyła spotkała się z BESTIĄ! Ale reakcja była DZIWNA, zupełnie niespodziewana

Kamila Wybrańczyk miała zadebiutować podczas ostatniej, listopadowej gali FAME MMA 8, jednak jej starcie z Martą Linkiewicz zostało przełożone. Wszystko wskazuje jednak na to, że narzeczona Szpilki niebawem wejdzie do oktagonu. 

Don Kasjo: Co tak naprawdę o nim myślę. Andrzej Kostyra Q&A
Najnowsze