Kumpel Lewandowskiego POKŁÓCIŁ SIĘ z dziennikarką! Nie wytrzymał po blamażu

2021-01-14 8:07 md
Thomas Mueller, Bayern Monachium
Autor: East News Thomas Mueller, Bayern Monachium

Nie tak miał wyglądać środowy wieczór w wykonaniu Bayernu Monachium. Najlepsza drużyna Europy poleciała na teren drugoligowego Holstein Kiel z jasnym zamiarem wywalczenia awansu do kolejnej rundy Pucharu Niemiec, ale jej się to nie udało - odpadła po rzutach karnych. Nieprzyjemnie było także po końcowym gwizdku sędziego, gdy doszło do sprzeczki gracza monachijczyków, Thomasa Muellera, z dziennikarką telewizyjną.

Nikt nawet w najbardziej odważnych przypuszczeniach nie zakładał, że Bayern zostanie wyeliminowany przez Holstein już na tak wczesnym etapie Pucharu Niemiec. A jednak Bawarczycy ewidentnie nie mieli swojego dnia. Na murawie wychodziło im niewiele, przez co najpierw nie zdołali rozstrzygnąć potyczki w ciągu 90 minut, a potem także i w dogrywce. W efekcie odbył się konkurs "jedenastek" - w nich pudło było tylko jedno, ale autorstwa gości, co doprowadziło do sensacyjnego rozstrzygnięcia.

W taki sposób zaatakowana została Jessica Ziółek - szczegóły w galerii zdjęć!

Po tym jak Holstein wyeliminował Bayern, wywiadu stacji ARD i reporterce Valescą Homburg udzielił Thomas Mueller. Niemcowi bardzo jednak nie spodobało się podejście dziennikarki. - Co robisz, śmiejesz się? Śmieszy cię, że przegraliśmy? - zapytał zawodnik widząc reakcję swojej rozmówczyni. Ta zaprzeczyła, jednak na chwilę zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. Po chwili jednak piłkarz nie brnął już w swoje zarzuty, krótko skomentował potyczkę i się pożegnał.

Lewandowski pod ostrzałem Niemców. Takie słowa nie padły już dawno, BRUTALNE

Z całą pewnością taka sytuacja stanowi dla Bayernu pewne nowum. Do tej pory bowiem monachijczycy wygrywali niemal wszystko co tylko mogli i zgarniali kolejne trofea znajdujące się na ich drodze. Teraz muszą przełknąc niezwykle gorzką pigułkę i najbliższe spotkania pokażą, jak sobie z tym poradzą.

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Najnowsze