Marcin Wrzosek i Mateusz Borek w Jak pokochałam gangstera

i

Autor: Instagram Marcina Wrzoska / Zrzut ekranu z filmu Marcin Wrzosek i Mateusz Borek w "Jak pokochałam gangstera"

Gwiazdy sportu błyszczą w "Jak pokochałam gangstera". Borek, Wrzosek i inni - zobacz ich kreacje

2022-01-05 12:10

Czy film "Jak pokochałam gangstera" w reżyserii szefa KSW, Macieja Kawulskiego porwie nie tylko polski, ale i światowy rynek? W produkcji o Nikodemie Skotarczaku nie zabrakło licznych gwiazd ze świata sportu. Mateusz Borek czy były mistrz KSW Marcin Wrzosek to tylko początek długiej listy znanych postaci, które wystąpiły w "Jak pokochałam gangstera". Zobaczcie te niesamowite kreacje!

Maciej Kawulski z organizacji KSW przygotował kolejny film! Szef federacji znakomicie czuje się za kamerą, a na Netfliksie premiery doczekało się "Jak pokochałam gangstera". Produkcja dotycząca gangstera Nikodema Skotarczaka, ps. "Nikoś", byłego sponsora Lechii Gdańsk wzbudzić może duże emocje. Nie tylko ze względu na mocną promocję filmu. W obsadzie znalazło się wiele gwiazd ze świata sportu. Występują byli mistrzowie organizacji KSW, Marcin Wrzosek czy Marcin Różalski. Jest także jeden z byłych piłkarzy i reprezentacji Polski - Jarosław Bieniuk.

NIE PRZEGAP! Mateusz Borek o roli w "Jak pokochałam gangstera"! To wywarło na nim największe wrażenie [TYLKO U NAS]

Niesamowita kreacja Mateusza Borka

W rolę spikerów stadionowych wcielili się z kolei Mateusz Borek i Andrzej Janisz. Sportową rolę odegrał chociażby Andrzej Grabowski, a miejsca nie zabrakło także dla Michała Karmowskiego czy Artura Gwoździa. Fanom sportu żadnej z tych postaci przedstawiać nie trzeba. Jak wyglądali w filmie? Kliknij w galerię i sprawdź!

"Jak pokochałam gangstera" - gdzie oglądać?

Film Macieja Kawulskiego "Jak pokochałam gangstera" miał premierę na platformie streamingowej Netflix w środę, 5 stycznia. Produkcja trwa blisko trzy godziny i opowiada o losach gangstera Nikodema Skotarczaka. Nie brakuje wielu wątków fabularnych. Film kręcony był m.in. na stadionie gdańskiej Lechii.

NIE PRZEGAP! Kim był Nikodem Skotarczak ps. "Nikoś"? To pierwowzór głównego bohatera "Jak pokochałam gangstera"

Sonda
Obejrzysz "Jak pokochałam gangstera" Macieja Kawulskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze