Brat czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej aresztowany. W strzelaninie zginęły 3 osoby

2019-09-04 8:32 MSo
Simone Biles
Autor: EastNews Simone Biles

Do tragicznej strzelaniny w Stanach Zjednoczonych doszło podczas sylwestrowej imprezy w 2018 roku. Zginęły trzy osoby, dwie kolejne były ranne. Jednym z aresztowanych w tej sprawie jest brat czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej Simony Biles, Tevin. 22-latka poinformowała o tym wstrząsającym wydarzeniu na swoim Twitterze.

Co wydarzyło się podczas sylwestrowej imprezy? Według "The Guardian", kilku mężczyzn wtargnęło na jej teren bez zaproszenia. Wówczas wywiązała się strzelanina, która pochłonęła trzy ofiary. Dwie kolejne osoby zostały ranne. Poruszający wpis na Twitterze w tej sprawie opublikowała Simone Giles.

Zamieszanym w sprawę ma być brat czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej. - Wciąż przeżywam trudny okres po zeszłotygodniowych wiadomościach. Nic, co powiem nie wyleczy czyjegoś bólu, ale chcę wyrazić moje najserdeczniejsze kondolencje każdemu, na którego wpłynęła ta okropna tragedia - pisała Giles.

Siostra Tevina Bilesa-Thomasa poprosiła również o uszanowanie prywatności rodziny, by ta była w stanie najpierw sama uporać się z tą tragedią. Rozprawa sądowa ma odbyć się 13. września. Według "Guardiana", na ten moment mężczyzna nie ma wpisanych w akta żadnego prawnika.

Simone Biles to wielka, amerykańska gimnastyczka. 22-latka przeszła do historii zdobywając na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro aż pięć medali, z czego cztery były złote. W swojej kolekcji ma również czternaście złotych krążków mistrzostw świata!