Córki Lewandowskich to ATENCJUSZKI! Ania zdradziła całą prawdę

2020-06-27 20:42 JWa
Robert Lewandowski z córkami
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na początku maja doczekali się drugiej córeczki. Choć wychowywanie ukochanych dzieci traktują jako ważną misję i spełnienie swoich marzeń, to wiadomo przecież, że nie zawsze jest kolorowo. Tym bardziej, że trenerka fitness chciałaby wrócić jak najszybciej do pracy, a dziewczynki, jak sama młoda mama podkreśliła, domagają się atencji.

Anna Lewandowska w ostatnim czasie ma na głowie bardzo dużo. Na początku maja znana trenerka fitness urodziła drugą córkę - Laurę. Żona Roberta Lewandowskiego nie ukrywa, że chciałaby jak najszybciej wrócić do swoich dawnych obowiązków, ale nie jest to łatwe. Klara i Laura są dziećmi, które potrzebują dużo uwagi, a kochający rodzice poświęcają pociechom niemal każdą chwilę. O tym jak teraz wygląda życie w domu państwa Lewandowskich guru Polek w dziedzinie fitness opowiedziała w sobotnim wydaniu programu Dzień Dobry TVN. - Będę się starała zaangażować całym moim sercem i ciałem, będzie to dla mnie bardzo duże wyzwanie, bo moje dziewczynki potrzebują dużo atencji, ale staram się to pogodzić zawodowo, bo tęsknię za treningami - mówiła w kontekście kolejnych projektów Anna Lewandowska.

Robert Lewandowski pokazał ZDJĘCIE swojej ARMATY. Zrobił to dla nich!

Sama zainteresowana przyznała także, że widzi różnice między pierwszym i drugim porodem. Teraz jest jej zdecydowanie trudniej wrócić do wymarzonej sylwetki. - Nie ma co się oszukiwać. Nie jest tak łatwo, jak po pierwszym dziecku. Ja po pierwszym dziecku wróciłam już po dwóch tygodniach, a teraz jest wolniej. Ale dla mnie to jest na plus - dodała Ania Lewandowska.

Kolejne dziecko u Lewandowskich! Znowu córka! [ZDJĘCIE]

Super Sport 25.06

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W wywiadzie pojawił się także wątek miłości Anny i Roberta Lewandowskich. Niedawno znana para znad Wisły obchodziła siódmą rocznicę ślubu. Czy jedna z najpopularniejszych Polek dostała prezent z tej okazji? - My tak naprawdę nie dajemy sobie często takich prezentów. Skupiamy się na tym, co jest tu i teraz. Mój mąż zawsze wręcza mi ogromny bukiet kwiatów i to jest dla mnie naprawdę bardzo dużo. To jest małżeństwo, miłość, dwójka dzieci. Dla nam prezentem w tym roku jest Laurka - podsumowała Anna Lewandowska.

Najnowsze