Kolejne dziecko u Lewandowskich! Znowu córka! [ZDJĘCIE]

2020-06-25 20:15 JWa
Robert Lewandowski z mamą i siostrą Mileną
Autor: INSTAGRAM Robert Lewandowski z mamą i siostrą Mileną

Wielka radość w domu Lewandowskich! Zaledwie miesiąc po narodzinach Laury - córeczki Anny (trenerki fitness) i Roberta (kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski) - rodzina znowu się powiększyła. Tym razem szczęśliwą nowinę ogłosiła światu siostra najlepszego zawodnika z naszego kraju. Pani Milena doczekała się córeczki!

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska jeszcze na dobre nie ochłonęli po majowych narodzinach Laury, a już dostali kolejną radosną wiadomość o nowym życiu. Tym razem pociechę urodziła siostra piłkarza - Milena Lewandowska. Bliska zawodnika reprezentacji Polski i Bayernu Monachium opublikowała na Instagramie wymowne zdjęcie, z którego wynika, że już doszło do szczęśliwego rozwiązania! Co więcej, zdradziła także płeć dziecka. Tym razem pani Milena doczekała się córeczki, która dołączy do szczęśliwej rodziny, jaką siostra "Lewego" tworzy z mężem Radosławem i synem Leonem.

Małgorzata Rozenek wystąpiła z ROZPACZLIWYM wołaniem o pomoc. Lewandowska odpowiedziała

Taka wiadomość na pewno ucieszyła Roberta i Annę Lewandowskich. Są oni przecież ludźmi niezwykle rodzinnymi, a na dodatek utrzymują bliskie kontakty z Mileną. Wystarczy wspomnieć, że snajper mistrzów Niemiec jest ojcem chrzestnym wspomnianego Leona. Już niedługo możemy spodziewać się więc wspólnych zabaw Klary, Laury, Leona i właśnie narodzonej córeczki Mileny Lewandowskiej!

Wyczerpana Ania Lewandowska z podkrążonymi oczami. Marzy się jej "babski wypad"

Zdjęcie Mileny Lewandowskiej od razu spotkało się z ciepłym przyjęciem na Instagramie. Fotka trafiła m.in. do aktorki Katarzyny Zielińskiej. Zostawiła ona pod nią komentarz, składający się z wielu emotikonek serduszek. Z kolei Dominika Grosicka napisała: "Gratulacje kochana!".

Super Sport 22 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze