Zlatan Ibrahimović

i

Autor: East News Zlatan Ibrahimović

Cudowny gest Zlatana Ibrahimovicia. Zagrał z chłopcami uratowanymi z jaskini [WIDEO]

2018-10-20 12:40

W lipcu ich historia obiegła cały świat. Chłopcy, tworzący zespół "Dziki", uwięzieni zostali w jaskini, skąd cudem ich uratowano. W piątek skorzystali z zaproszenia do Los Angeles. Mieli możliwość treningu z zespołem Galaxy, w tym największą gwiazdą - Zlatanem Ibrahimoviciem. Wszyscy świetnie się bawili, a młodym piłkarzom uśmiech nie schodził z twarzy.

Do spotkania "Dzików" z piłkarzami Los Angeles Galaxy doszło dzięki prezenterce telewizyjnej Ellen DeGeneres. Najpierw młodzi zawodnicy zwiedzali stadion, a później wzięli udział w treningu na bocznym boisku. Wszyscy byli niezwykle zadowoleni. Uśmiechu nie ukrywał także Zlatan Ibrahimović. Największa gwiazda Galaxy chętnie fotografowałą się z uratowanymi w lipcu chłopcami i prezentowała różne piłkarskie sztuczki.

Historia "Dzików" zaczęła się 23 czerwca, gdy zostali uwięzieni podczas zwiedzania jaskini Tham Luang w Tajlandii. Zajęło wiele dni zanim młodych sportowców i ich trenerów wydostano na zewnątrz. Ostatni z ocalonych przez specjalną ekipę nurków wyszedł 10 lipca.

Wcześniej chłopcy byli bohaterami ceremonii otwarcia Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires. W Argentynie zagrali także z rówieśnikami z River Plate. Dzięki temu mieli możliwość gry na stadionie, na którym w 1978 roku odbył się finał mistrzostw świata.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany