Dariusz Szpakowski w „Jaka to melodia?”. Zgaduje wszystko i... żartuje z Bońka [WIDEO]

2022-01-16 21:25
Telewizja, TVP Sport, Dariusz Szpakowski, płka nożna, komentator, teleturniej, Jaka to melodia
Autor: TVP Dariusz Szpakowski w programie „Jaka to melodia”

15-lecie stacji TVP Sport było doskonałą okazja, by dziennikarze tego kanału wyszli ze swoich naturalnych ról telewizyjnych i pokazali inne oblicze. Legendarny komentator sportowy Dariusz Szpakowski nie został w tyle i spróbował sił w popularnym teleturnieju „Jaka to melodia?”. Efekty przerosły oczekiwania! Zresztą obejrzyjcie wideo.

W zabawie „Jaka to melodia?” uczestnicy muszą – najlepiej jak najszybciej i po usłyszeniu zaledwie kilku dźwięków – zgadnąć tytuł słuchanej piosenki. Poza Szpakowskim w zabawie brali udział inni dziennikarze TVP: Rafał Patyra – prezenter, trener piłkarskiej reprezentacji Telewizji Polskiej i Maciej Kurzajewski – komentator, prezenter i konferansjer. Szpakowski pozostał na placu boju w finale, w którym miał odgadnąć siedem tytułów słynnych utworów. I trzeba powiedzieć, że popularny „Szpak” szedł jak burza. Szybko wyłapał znane utwory Ich Troje, Franka Sinatry, Perfectu, błyskawiczne wskazał na melodię ze „Skrzypka na dachu”.

Maciej Rybus wygadał się na temat nowego selekcjonera? Powiedział o szczegółach, wszystko ma wyjść na jaw niebawem

Leo Messi opuści PSG? Na jaw wyszły nowe fakty, żona naciska na transfer

Szpakowski żartuje z... Bońka!

Na koniec Szpakowski pozwolił sobie na żart, związany z postacią... Zbigniewa Bońka. Zobaczcie zresztą jak zgadywał przy siódmej piosence:

Sonda
Czy Dariusz Szpakowski to najlepszy komentator w historii polskiej telewizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze