Maciej Rybus wygadał się na temat nowego selekcjonera? Powiedział o szczegółach, wszystko ma wyjść na jaw niebawem

2022-01-16 15:56
Maciej Rybus
Autor: Cyfrasport Maciej Rybus w meczu ze Słowacją na EURO wypracował gola dla Polski

Reprezentacja Polski była w trakcie ostatnich tygodni była na celowniku wszystkich mediów w Polsce. Dziennikarze, jak też fani ciekawi są, kto obejmie drużynę narodową po odejściu Paulo Sousy i jak się okazuje, Maciej Rybus może mieć dużo informacji na ten temat. Obrońca Lokomotiva Moskwa nie ma wątpliwości, kto zostanie opiekunem polskiej kadry. Jakby tego było mało, piłkarz zdradził, że ogłoszenie nazwiska trenera powinno nastąpić już całkiem niebawem.

Maciej Rybus ma posiadać bardzo ciekawe informacje w sprawie przyszłości reprezentacji Polski. Obrońca Lokomotiva Moskwa udzielił wywiadu, w którym powiedział, że doskonale wie, kto zostanie trenerem polskiej kadry po Paulo Sousie. Obrońca polskiej kadry jest przekonany, że ogłoszenie przez PZPN jest kwestią czasu.

Tajemniczy wpis Zbigniewa Bońka wywołał lawinę! Internauci nie mają wątpliwości, chodzi o trenera reprezentacji Polski

Maciej Rybus o nowym selekcjonerze kadry. Wie, kto nim zostanie

Rybus jest przekonany, że wszelakie ustalenia między PZPN a nowym trenerem kadry narodowej zostały sfinalizowane i już na dniach wszystko będzie jasne. Jak sam uważa, ogłoszenie następcy może nastąpić nawet szybciej, niż wszyscy mieliby się tego spodziewać. Sam piłkarz powiedział, że jak na razie nie może powiedzieć, na kogo właściwie zdecydował się Cezary Kulesza i kto będzie miał ciężką misję poprowadzenia Polski w trakcie spotkań barażowych do mistrzostw świata w Katarze.

- Wiem, ale nie mogę powiedzieć. PZPN to zaraz ogłosi, wszystko już jest rozstrzygnięte - powiedział Maciej Rybus o nowym selekcjonerze kadry narodowej.

Polska skoczkini była zmasakrowana po dramatycznym upadku. Pałasz przeżyła tragiczne chwile, opowiedziała o wszystkim

Aby zobaczyć reakcje internetu po rezygnacji Paulo Sousy, przejdź do galerii poniżej.

Rybus ma nadzieję na spokojne przygotowanie się do baraży. Wyraził wielką nadzieję

Obrońca Lokomotiva Moskwa w rozmowie z rosyjskimi mediami stwierdził, że ma wielką nadzieję na to, że przetasowanie na stanowisku selekcjonera nie przeszkodzi kadrze w dobrym przygotowaniu się do spotkań barażowych do mundialu w Katarze.

- Mam nadzieję, że zmiany nie zakłócą naszych przygotowań do meczów barażowych, które są bardzo istotne - zaznaczył Rybus w rozmowie z serwisem rsport.ria.ru.

Sonda
Czy Polska zagra na mundialu w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze