Tajemniczy wpis Zbigniewa Bońka wywołał lawinę! Internauci nie mają wątpliwości, chodzi o trenera reprezentacji Polski

2022-01-16 12:14
Zbigniew Boniek
Autor: Marcin Gadomski / SE Zbigniew Boniek

Kibice reprezentacji Polski w ostatnim czasie zadają sobie tylko jedno pytanie. Kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Po tym, jak Paulo Sousa postanowił porzucić Biało-Czerwonych na rzecz Flamengo, w mediach pojawiają się kolejne nazwiska trenerów, którzy przymierzani są do polskiej kadry. Najczęściej mówi się w ostatnich dniach o Adamie Nawałce, jednak na oficjalne potwierdzenie trzeba jeszcze poczekać. Zbigniew Boniek postanowił jednak dolać oliwy do ognia i opublikować tajemniczy wpis, który wywołał lawinę.

Dyskusja o tym, kto powinien przejąć reprezentacją Polski przed meczami barażowymi z Rosją do nadchodzących mistrzostw świata, trwa w najlepsze, a lista potencjalnych trenerów, którzy mieliby objąć kadrę, powiększała się z każdym dniem. Ostatecznie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza, zdradził, że najpóźniej 19 stycznia ogłoszone będzie nazwisko następcy Paulo Sousy, który poprowadzi Polaków w najbliższych meczach. Fani Biało-Czerwonych mocno się ożywili, kiedy w mediach pojawiły się doniesienia, że szef PZPN spotkał się niedawno z Adamem Nawałką, który wciąż może pochwalić się ogromnym szacunkiem kibiców reprezentacji Polski. O ile na oficjalne potwierdzenie nowego trenera musimy jeszcze trochę poczekać, to Zbigniew Boniek postanowił dolać oliwy do ognia swoim tajemniczym postem na Twitterze. 

Nieoficjalnie: Wiemy, ile zarobi Adam Nawałka za pracę z reprezentacją Polski! Sousa mógł liczyć na o wiele więcej

Zbigniew Boniek wywołał lawinę na Twitterze

Internauci, którzy śledzą konto byłego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, doskonale wiedzą, że Zbigniew Boniek bardzo często komentuje w sieci różne wydarzenia, które niekoniecznie muszą być związane ze sportem i piłką nożną i niejednokrotnie już wywoływał prawdziwe lawiny swoimi tajemniczymi wpisami. Nie inaczej było i tym razem. - 100% - napisał krótko na Twitterze Zbigniew Boniek, dodając dwa kciuki uniesione ku górze. Tyle wystarczyło internautom do rozpoczęcia dyskusji. 

NIE PRZEGAP: Niewiarygodne, jak przez lata zmienił się Robert Lewandowski! Porównali zdjęcia z BVB i Bayernu, różnica jest miażdżąca

Internauci są przekonani - chodzi o Adama Nawałkę

Fani futbolu i reprezentacji Polski nie mają wątpliwości, że krótka i tajemnicza wiadomość Zbigniewa Bońka odnosi się właśnie do nowego selekcjonera Polaków, którym miałby zostać właśnie Adam Nawałka, a wpis byłego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej ma jedynie potwierdzać, że obecny szef związku, Cezary Kulesza, podjął już decyzje. Pod wpisem pojawiły się zdjęcia Adama Nawałki w dresie reprezentacji Polski, chociaż nie zabrakło również prześmiewczych wpisów pod adresem Zbigniewa Bońka, mających sugerować, że "100%" ma oznaczać stan baterii w telefonie byłego prezesa PZPN. Czy trop z Adamem Nawałką okaże się słuszny? Tego dowiemy się już niebawem, kiedy Polski Związek Piłki Nożnej ogłosi nazwisko nowego selekcjonera. 

Anna Lewandowska zabawiła się w Igę Świątek i wszystko wyśpiewała! Ambitne plany, wielu by wymiękło

Sprawdźcie, jaki majątek zgromadził Zbigniew Boniek, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej

Sonda
Czy Adam Nawałka będzie dobrym następcą Paulo Sousy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze