Kulesza spotkał się z Nawałką! Na jaw wyszły nowe fakty, rozmawiali pod osłoną nocy

2022-01-14 7:25
Adam Nawałka
Autor: Cyfrasport Adam Nawałka

W czwartkowy wieczór 14 stycznia 2022 roku miało dojść do spotkania między Cezarym Kuleszą a Adamem Nawałką. Według informacji medialnych tuż po powrocie z urlopu na Malediwach, były opiekun Biało-Czerwonych stawił się w hotelu Regent, gdzie rozmawiał z szefem PZPN o swoim powrocie do reprezentacji Polski. Wiele wskazuje na to, że to właśnie Nawałka poprowadzi kadrę w trakcie baraży do mistrzostw świata w Katarze.

Jesteśmy coraz bliżsi przełomu w sprawie dowiedzenia się, kim będzie nowy trener reprezentacji Polski? Według informacji medialnych Adam Nawałka, tuż po zakończeniu urlopu stawił się w warszawskim hotelu Regent, gdzie wraz z Cezarym Kuleszą rozmawiał na temat powrotu do pracy z kadrą Polski. Media nie mają wątpliwości, że to właśnie on jest głównym kandydatem do poprowadzenia drużyny narodowej przez baraże do turnieju o światowy czempionat w Katarze.

Kamil Stoch pokazał niepokojące zdjęcie kontuzjowanej nogi. Od tego widoku robi się słabo

Cezary Kulesza spotkał się z Adamem Nawałką. Na jaw wyszły nowe fakty

Po rezygnacji Paulo Sousy ze stołka trenera polskiej kadry na biurko PZPN miało spłynąć wiele kandydatur. Swoje usługi mieli oferować m.in. Fabio Cannavaro, Andrea Pirlo, Awram Grant, czy Dick Advocaat. Ostatecznie jednak wszystko wskazuje na to, że Kulesza postawi na trenera, który już pracował z reprezentacją, zna liderów drużyny i może pochwalić się dużym sukcesem. Jak podają media, prezes PZPN rozmawiał z Adamem Nawałką pod osłoną nocy w czwartek 14 stycznia, gdzie przez długie godziny mieli rozmawiać o obopólnej współpracy.

Co za bramka Polaka we Włoszech! Pierwszy gol Krzysztof Piątka w Fiorentinie [WIDEO]

Aby zobaczyć zdjęcia prezesa PZPN, Cezarego Kuleszy, przejdź do galerii poniżej.

Kiedy poznamy nowego trenera Polaków? Kulesza określił datę

O ile już teraz można zakładać, że to właśnie Nawałka zrobił na Kuleszy największe wrażenie, o tyle nie mamy jeszcze komunikatu z PZPN, który potwierdziłby, że doszło do podpisania umowy. Sam szef PZPN zaznaczał, że do ogłoszenia następy Paulo Sousy powinno dojść tuż po spotkaniu zarządu polskiej federacji piłkarskiej.

- 19 stycznia, na pierwszym zarządzie, będziemy znać nazwisko nowego trenera – deklarował Cezary Kulesza na antenie TVP Sport.

Sonda
Czy Adam Nawałka będzie dobrym następcą Paulo Sousy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze