Kamil Stoch pokazał niepokojące zdjęcie kontuzjowanej nogi. Od tego widoku robi się słabo

2022-01-13 22:32
Kamil Stoch
Autor: AP PHOTO Kamil Stoch

Oj, nie jest dobrze! Ostatnie dni dzielą nas od Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. W Państwie Środka o medale walczyć mają polscy skoczkowie, ale coraz więcej problemów odwodzi kibiców od takich myśli. Kamil Stoch doznał kontuzji przed konkursami Pucharu Świata w Zakopanem. Teraz pokazał na Instagramie zdjęcie kontuzjowanej nogi. Nie jest to najprzyjemniejszy widok na świecie.

Kamil Stoch nie wystąpi w sobotnim i niedzielnym (15 i 16 stycznia) konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Kibice z pewnością z wielkim rozżaleniem przyjęli informację, że na Wielkiej Krokwi nie zobaczą największych gwiazd naszego zespołu. Lider kadry Michala Doleżala podkręcił kostkę podczas jednego z treningów i, mimo wcześniejszych rozważań, musi opuścić zawody. W czwartkowy wieczór Kamil Stoch pokazał na Instagramie zdjęcie swojej nogi i... zaskoczył kibiców. Wygląda to na ten moment naprawdę nieciekawie!

NIE PRZEGAP! Kamil Stoch nie wystartuje w PŚ Zakopane. Wiemy, kto zastąpi lidera kadry

Stoch pokazał podkręconą kostkę

- Nigdy w życiu nie miałem tak długiej i intensywnej rehabilitacji jednego dnia, ale efekty są niewiarygodne. Zdjęcie z wieczora. Kolorki wyszły dziś, a nie za 4-5 dni - napisał Kamil Stoch na Instagramie. Efekty pracy polskiego skoczka mogą przyczynić się do szybszego powrotu do pełni sprawności. A to oczywiście może przyspieszyć także powrót na skocznię. Nie jest to niemożliwe!

Na razie stopa polskiego skoczka nie wygląda zbyt dobrze, ale kibice liczą, że słaby widok szybko zamieni się w dobre wieści. Na to przyjdzie nam na pewno jeszcze trochę poczekać, ale fani muszą mocno ściskać kciuki, by Stoch zdołał wrócić na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Skoczek jest kluczowym elementem układanki potrzebnym do odniesienia sukcesu chociażby w drużynówce. Sytuacja tak samo ma się z rywalizacją indywidualną.

Kostka Kamila Stocha
Autor: Instagram Kamila Stocha Kostka Kamila Stocha

PŚ Zakopane - Kiedy?

Konkursy Pucharu Świata w Zakopanem już w ten weekend 14-16 grudnia. Odbędą się dwa konkursy - drużynowy i indywidualny, kolejno w sobotę i niedzielę. Transmisje na żywo na antenach Telewizji Polskiej i Eurosporcie 1.

PŚ Zakopane: Jest skład Polaków! Ważne informacje ws. Kamila Stocha

Sonda
Czy ceny biletów na PŚ w Zakopanem są zbyt wysokie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze