Krzysztof Piątek

Autor: Cyfra Sport Krzysztof Piątek

Co za bramka Polaka we Włoszech! Pierwszy gol Krzysztof Piątka w Fiorentinie [WIDEO]

2022-01-13 20:40

Lepszego debiutu nie mógł sobie wymarzyć! Krzysztof Piątek wyśmienicie wystartował po powrocie do Italii. Napastnik reprezentacji Polski strzelił pierwszego gola w nowych barwach. Nasz rodak cieszył się z premierowego trafienia, a jego koledzy z awansu do kolejnej rundy Pucharu Włoch, bo pokonali 5:2 Napoli po dogrywce.

Przed kilkoma dniami Krzysztof Piątek na zasadzie wypożyczenia trafił do Fiorentiny. Teraz rozegrał w niej pierwsze spotkanie. W starciu z Napoli był rezerwowym, ale nie przeszkodziło mu to w zdobyciu bramki. Po 90. minutach był remis 2:2. Sędzia pokazał dwie czerwone kartki gospodarzom i jedną ekipie gości, którzy w dogrywce przechylił szalę na swoją korzyść. To właśnie nasz rodak zdobył bramkę numer cztery w Neapolu. Ma się z czego cieszyć, że tak udanie wprowadził się do nowego otoczenia. To jego debiutancki gol dla ekipy z Florencji. Wprowadził drużynę do kolejnej fazy Pucharu Włoch. W bramce Fiorentiny zagrał Bartłomiej Drągowski, którzy pod koniec pierwszej połowy dostał czerwoną kartkę za taktyczny faul. Wcześniej zawalił bramkę.

Czy Krzysztof Piątek stanie się gwiazdą Fiorentiny?