Leo Messi opuści PSG? Na jaw wyszły nowe fakty, żona naciska na transfer

2022-01-16 20:02
Leo Messi
Autor: AP Photo Leo Messi w barwach PSG

Leo Messi już niebawem zmieni barwy klubowe? Mimo że Argentyńczyk wzbudził wielkie zainteresowanie swoim odejściem do PSG, to możliwe, że już niebawem jego przyszłość będzie związana z zupełnie innymi barwami. Jak podają hiszpańskie media, żona zawodnika jest bardzo niezadowolona ze swojego pobytu w Paryżu i ma naciskać na męża, aby ten zmienił pracodawcę.

Leo Messi już niebawem zmieni miejsce zamieszkania? Zdaniem hiszpańskich mediów, zdobywca Złotej Piłki ma być pod dużym naciskiem swojej żony, która nie chce dłużej mieszkać we francuskiej stolicy. Możliwe, że naciski będą na tyle duże, że Argentyńczyk zdecyduje się na zmianę barw.

Piotr Żyła nago ruszył w zaspy! Skoczek rozebrał się do rosołu i zaskoczył wszystkich, wideo trafiło do sieci

Leo Messi zmieni klub? Żona piłkarza ma na niego naciskać

Mimo że Leo Messi dopiero od lata jest piłkarzem Paris Saint Germain, to jego przygoda z francuską piłką jest daleka od udanej. Argentyńczyk w barwach paryżan zdobył zaledwie 5 bramek, a jest to wynik co najmniej rozczarowujący, patrząc na to, jakie piłkarz wykręcał liczby w barwach FC Barcelony. Zdaniem mediów, nie tylko sport może zadecydować o przyszłości piłkarza, a także jego żona, która nie jest zadowolona z życia w stolicy Francji. Według informacji, otoczenie Messiego ma naciskać go, aby ten rozważył powrót do "Dumy Katalonii" zaledwie po roku nieobecności. Mimo że taki scenariusz spodobałby się wielu kibicom Blaugrany, to wydaje się to wyjściem niezwykle mało prawdopodobnym.

Justyna Żyła pochwaliła się, jak zaczęła niedzielę. Fani nie mogli się powstrzymać, wytknęli jej jeden szczegół, który przyćmił zdjęcie

Aby zobaczyć, jak Leo Messi został zaprezentowany w barwach PSG, przejdź do galerii poniżej.

Powrót Messiego do Barcelony? Może być wyjątkowo ciężko

Nie da się ukryć, że Leo Messi w Barcelonie jest wielkim marzeniem dla wielu kibiców klubu ze stolicy Katalonii, którzy chcieliby powrotu swojego dawnego kapitana, szczególnie że ostatnio w klubie po dłuższej nieobecności pokazał się Dani Alves. Zważając jednak na to, że kondycja finansowa klubu z Camp Nou jest wyjątkowo kiepska, to wątpliwe, aby zarząd klubu mógł zaoferować piłkarzowi pieniądze, które zachęciłyby go do powrotu.

Sonda
Czy Leo Messi wróci do FC Barcelony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze