Justyna Żyła pochwaliła się, jak zaczęła niedzielę. Fani nie mogli się powstrzymać, wytknęli jej jeden szczegół, który przyćmił zdjęcie

2022-01-16 19:19
Justyna Żyła
Autor: Marek Zieliński / SE Justyna Żyła

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się, w jaki sposób rozpoczęła niedzielę. Zdjęcie opublikowane przez byłą ukochaną skoczka narciarskiego wywołało wielkie emocje, jednak ze względów, których Żyła nie mogła przewidywać. Wszystko przez pozornie nieistotny element, który jednak przyciągnał wzrok obserwatorów profilu Żyły na mediach społecznościowych.

Justyna Żyła postanowiła pokazać, jak zaczęła niedzielę. Na zdjęciu, na którym celebrytka zaprezentowała swoje wyjątkowo piękne śniadanie, fani zwrócili uwagę na jeden szczegół, który bardzo przyciągnął ich uwagę. Trzeba przyznać, że gadżet, który zaprezentowała Żyła na zdjęciu, jest rzeczą, która na sam widok przywołuje dawne i wyjątkowo miłe wspomnienia.

Michal Doleżal podał skład Polski na zimowe Igrzyska Olimpijskie! Mamy oficjalny komunikat, pilne informacje

Justyna Żyła pokazuje zdjęcie z niedzielnego poranka. Chciała pochwalić się pięknym śniadaniem

O tym, że Justyna Żyła zerwała z etykietką skandalistki, nie trzeba przekonywać nikogo, kto śledzi jej media społecznościowe. Celebrytka, która "wybiła się" na skandalach obyczajowych i opowieściach o swoim nieudanym małżeństwie z Piotrem Żyłą, od dłuższego czasu czaruje talentem kulinarnym i nieinaczej było na jej najnowszej publikacji.

- Słodkiej i słonecznej niedzieli Wam życzę. Ja uciekam do pracy - napisała Justyna Żyła, pokazując zdjęcia chleba bananowego z musem truskawkowym.

Okazuje się, że nie śniadanie Żyły przyciągnęło największą uwagę, a szklanka, która była umieszczona tuż obok talerza. Wszystko przez charakterystyczny element.

Piotr Żyła nago ruszył w zaspy! Skoczek rozebrał się do rosołu i zaskoczył wszystkich, wideo trafiło do sieci

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła dopingowała Piotra w trakcie zawodów Pucharu Świata w Wiśle, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła ma ciekawą szklankę. Fani zwrócili uwagę

Okazuje się, że o wiele ciekawszym widokiem dla fanów Justyny Żyły niż jej śniadanie była szklanka w charakterystycznym koszyczku, którą przed laty mogły pochwalić się nasze babcie. Jak widać, mimo że lata mijają, byłej żonie skoczka narciarskiego podobają się rozwiązania w stylu retro, a bardzo wątpliwe, żeby w przyszłości miała zrezygnować z tego kuchennego gadżetu.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze