Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/ piotr_zyla_official Piotr Żyła nago ruszył w zaspy

Piotr Żyła nago ruszył w zaspy! Skoczek rozebrał się do rosołu i zaskoczył wszystkich, wideo trafiło do sieci

2022-01-16 10:34

W czasie swojej kariery Piotr Żyła jednokrotnie zaskakiwał fanów skoków narciarskich, stając się ulubieńcem tłumów przede wszystkim przez swoje wywiady oraz sposób bycia. Jeden z liderów reprezentacji Polski wraz z upływem czasu wpada również na coraz ciekawsze pomysły, raz po raz zaskakując swoich fanów. Nie inaczej było podczas jednego z konkursów w Kuusamo, gdzie Piotr Żyła postanowił rozebrać się do rosołu i ruszyć w zaspy.

Piotr Żyła to jeden z tych sportowców, których nie trzeba przedstawiać szerszej publiczności. Jeden z liderów polskiej kadry zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskich skoków narciarskich nie tylko swoimi wynikami, ale przede wszystkim sposobem bycia. Wywiady Piotra Żyły oraz jego kolejne wyczyny zapewniły mu nie tylko ogromną popularność, ale również wielką sympatię internautów, których niejednokrotnie miał okazję rozbawić do łez. Piotr Żyła niejednokrotnie udowadniał również, że przychodzą mu do głowy niecodzienne pomysły, które chętnie wciela w życie, a później chwali się nimi w internecie. Tak było przy również przy okazji jednego z konkursów Kuusamo, kiedy to Piotr Żyła nago, w samym ręczniku, postanowił ruszyć w zaspy.

Kamil Stoch się nie patyczkował! Przejął mikrofon i nie gryzł się w język, potężna szpila z ust skoczka

Piotr Żyła rozebrał się do rosołu i paradował po śniegu. Polski skoczek ruszył w zaspy w samym ręczniku

Kiedy polscy skoczkowie przebywali u Kuusamo, podczas poprzedniego sezonu Pucharu Świata, polski skoczek postanowił wcielić się w prawdziwego morsa. Piotr Żyłą rozebrał się do rosołu i postanowił boso przejść się do śniegu, nie zważając na ujemne temperatury oraz mroźną aurę. Jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich oczywiście uwiecznił swój wyczyn i pochwalił się nim w sieci. Zobaczcie nagranie z przebieżki nagiego Piotra Żyły po śniegu, klikając w materiał wideo. 

Stefan Horngacher już nie wytrzymał! Okropne żale. Trener niemieckich skoczków wietrzy spisek, absurdalne słowa

Piotr Żyła nago w miejscu publicznym

Piotr Żyła świętuje urodziny. "Wiewiór" kończy 35 lat

Piotr Żyła ma powody do świętowania, bowiem podczas konkursu Pucharu Świata w Zakopanem, przypadły jego 35. urodziny. W poprzednich latach polscy skoczkowie udowadniali przy okazji urodzin Piotr Żyły, że w polskiej kadrze panuje niesamowita atmosfera, kiedy to składali "Wiewiórowi" szczere życzenia. - Życzę ci w dalszym ciągu uśmiechu na twarzy, żeby on nigdy nie gasł. Dużo zdrowia, sił, sukcesów sportowych. Chociaż z tym bym nie przesadzał, bo byś był lepszy ode mnie! - mówił Kamil Stoch, gdy Piotr Żyła kończył 34 lata. Z pewnością również i w tym roku skoczkowie odpowiednio uczczą 35. urodziny Piotra Żyły.

Ukochana Piotra Żyły kusi zdjęciem z wanny! Marcelina Ziętek pokazała się podczas kąpieli

Sonda
Czy Piotr Żyła może być zaliczany do najlepszych skoczków w historii Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze