Ukochana Piotra Żyły kusi zdjęciem z wanny! Marcelina Ziętek pokazała się podczas kąpieli

2022-01-14 13:08
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek kusi zdjęciem z kąpieli

Fani skoków narciarskich doskonale z pewnością znają już Marcelinę Ziętek, która regularnie pojawia się na polskich skoczniach w czasie, gdy zawody Pucharu Świata odbywają się w Polsce, aby dopingować przede wszystkim Piotra Żyłę. Aktorka znana przede wszystkim ze swojej roli w serialu "19+" jest również niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio postanowiła podzielić się zdjęciem ze swojej kąpieli, czym mogła rozpalić tłumy fanów.

Gdy tylko pojawiły się pierwsze plotki mówiące o tym, że Piotr Żyła znalazł sobie nową partnerkę, a późniejsze doniesienia potwierdziły, że jest nią Marcelina Ziętek aktorka znana przede wszystkim ze swojej roli w serialu "19+" szybko zaczęła zyskiwać popularność wśród fanów skoków narciarskich, co doprowadziło przy okazji do powstania licznych plotek, również tych bolesnych. Ukochana Piotra Żyły znana jest również z tego, że zalicza się do grona niezwykle aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych, a tylko na swoim konie na Instagramie zgromadziła do tej pory prawie 90 tysięcy obserwujących. Marcelina Ziętek wie jednak, jak rozpalić swoich fanów, co potwierdziła ostatnim zdjęciem. 

Ewa Bilan-Stoch publicznie grzmi! Bezprawnie wykorzystano wizerunek jej męża, prawdziwy skandal

Dziewczyna Piotra Żyły kusi zdjęciem z wanny! Marcelina Ziętek pokazała się podczas kąpieli 

Aktorka i partnerka Piotra Żyły niejednokrotnie już chwaliła się swoim ciałem w sieci, odsłaniając przy tym chociażby swoje długie nogi, wzbudzając przy tym zachwyt internautów. Tym razem Marcelina Ziętek postanowiła pójść o krok dalej i opublikować na swoim Instastory kuszące zdjęcie z wanny, wykonane podczas kąpieli. Ukochana polskiego skoczka najpewniej postawiła na taką właśnie formę relaksu po ciężkim dniu, o czym dodatkowo może świadczyć lampka białego wina widoczna w tle. 

Podopieczny Horngachera oszukuje na potęgę? O tej sprawie aż huczy, to już przegięcie

Marcelina Ziętek w wannie
Autor: Instagram/ marceepan screen Marcelina Ziętek w wannie

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą szczęśliwą parę

Początkowo Piotr Żyła i Marcelina Ziętek nie chwalili się publicznie swoim związkiem, jednak w ubiegłym roku postanowili wreszcie wyznać światu, że się spotykają. Od tamtej pory, na profilach w mediach społecznościowych skoczka i aktorki regularnie pojawiają się wspólne zdjęcia, które potwierdzają tylko, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą udany związek, nawet pomimo licznych, nieprzychylnych komentarzy, które często pojawiają się pod kolejnymi zdjęciami pary, odnosząc się przede wszystkim do Justyny Żyły i rozwodu polskiego skoczka z byłą żoną.

Ojciec Kamila Stocha szczerze o obniżce formy syna. Mowa o wielkim ciężarze, ale i o dużej nadziei

Sprawdźcie, co Marcelina Ziętek tak naprawdę myśli o Piotrku Żyle, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze