Stefan Horngacher już nie wytrzymał! Okropne żale. Trener niemieckich skoczków wietrzy spisek, absurdalne słowa

2022-01-15 7:56
Stefan Horngacher
Autor: East News Stefan Horngacher wietrzy spisek

W obecnym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich zawodnicy muszą się mieć na baczności, bowiem niemalże podczas każdych zawodów sędziowie mają uwagi do kombinezonów, przez co kolejni skoczkowie zostają zdyskwalifikowani po swoich skokach, tak jak chociażby Markus Eisenbichler podczas zawodów w Bischofshofen. Wykluczenie Niemca z rywalizacji rozwścieczyło jednak Stefana Horngachera, który w wywiadzie dla niemieckiej telewizji wietrzył spisek.

Obecny sezon Pucharu Świata 2021/22 w skokach narciarskich nie rozpieszcza ani polskich skoczków, ani ich kibiców. Do nie najlepszej formy Biało-czerwonych, dołożyć trzeba również warunki atmosferyczne, które nie pozwoliły chociażby na przeprowadzenie kwalifikacji do niedzielnych zawodów na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Okazuje się jednak, że nie tylko polscy skoczkowie mają powody do narzekań, bowiem Stefan Horngacher również nie zalicza się do grona "szczęśliwców". Trener niemieckiej kadry już nie wytrzymał i postanowił wyżalić się podczas wywiadu z jedną z niemieckich stacji, wypowiadając przy okazji absurdalne słowa o kontrolach jego podopiecznych.

Michal Doleżal w pośpiechu opuścił skocznię. Niemal nie zatrzymał się przy dziennikarzach

Stefan Horngacher wietrzy spisek! Były trener polskich skoczków żali się na kontrole u Niemców

Były trener polskich skoczków nie może powiem zrozumieć, czemu organizatorzy kolejnych konkursów tak często zapraszają Niemców na kontrolę sprzętu, co bardzo mu się nie podoba. Czarę goryczy przelała dyskwalifikacja Markusa Eisenbichelra po ostatnim konkursie w Bischofshofen. - Sytuacja znowu była dziwna. Czterech lub pięciu naszych zawodników było dziś kontrolowanych. Niemcy bardzo często są kontrolowani. Bardzo, bardzo często. Nie wiem dokładnie dlaczego - wypalił trener niemieckich skoczków w rozmowie z telewizją ARD sugerując, jakoby sędziowie uparli się akurat na sprawdzanie kombinezonów u jego podopiecznych. 

NIE PRZEGAP: Ukochana Piotra Żyły kusi zdjęciem z wanny! Marcelina Ziętek pokazała się podczas kąpieli

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Stefan Horngacher, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Niemieccy skoczkowie oszukają ze sprzętem?

Inne zdania, niż Stefan Horngacher jest chociażby Adam Małysz. Legendarny skoczek, a obecnie dyrektor koordynator Kadry Narodowej w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej podczas jednych z ostatnich zawodów udał się na rozmowę z Miką Jukkarą, który odpowiedzialny jest za kontrolę sprzętu skoczków. Według nieoficjalnych doniesień, "Orzeł z Wisły" miał narzekać na kombinezony niemieckich skoczków, które jego zdaniem nie spełniają norm. W odpowiedzi miał jednak usłyszeć, że podczas kontroli, sędziowie nie mają się do czego przyczepić.

Bolesne wyznanie ojca Stocha. Kamil ma poważnie cierpieć, mowa o wielkim smutku

Sonda
Pekin 2022: Polscy skoczkowie zdobędą medal na Igrzyskach Olimpijskich?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze