Wiatr wygrał z organizatorami, kwalifikacje zostały odwołane!

2022-01-14 17:59
Piotr Żyła
Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

PŚ Zakopane kwalifikacje RELACJA NA ŻYWO. Skoki dzisiaj Zakopane 14.01 kwalifikacje WYNIKI. Po austriackim Bischofshofen przyszedł czas na drugi w tym sezonie polski weekend w Pucharze Świata. Najlepsi skoczkowie zawitali do Zakopanego, gdzie rywalizować będą w konkursie indywidualnym oraz drużynowym. W piątek odbyć się miały kwalifikacje do konkursu indywidualnego, jednak ostatecznie zbyt silny wiatr nie pozwolił na ich przeprowadzenie.

PŚ Zakopane - kwalifikacje

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

Niestety, dzisiejsze kwalifikacje do konkursu indywidualnego w Zakopanem zostały odwołane! W rozegraniu ich przeszkodził zbyt silny wiatr. Dowiedz się, jak zmienił się program skoków w Zakopanem na ten weekend KLIKNIJ.

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo z kwalifikacji do konkursu indywidualnego w Zakopanem. Start kwalifikacji został zaplanowany na godzinę 18:00.

Puchar Świata ponownie zawitał do Polski. Na początku sezonu skoczkowie narciarscy rywalizowali w Wiśle, teraz natomiast będą walczyć o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. O tym, kto wystąpi w konkursie, jak zwykle zadecydują kwalifikacje, które miały odbyć się w piątek 14 stycznia. Już wcześniej było wiadomo, że udziału w nich nie weźmie kontuzjowany Kamil Stoch, oraz Dawid Kubacki, który otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Ostatecznie nie zostały one przeprowadzone z powodu zbyt silnego wiatru.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze