Bolesne wyznanie ojca Stocha. Kamil ma poważnie cierpieć, mowa o wielkim smutku

2022-01-14 14:03
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Ojciec Kamila Stocha postanowił przerwać milczenie w sprawie kontuzji swojego syna. Pan Bronisław Stoch udzielił wywiadu "sport.pl", w którym powiedział o wielkich emocjach swojego syna względem kontuzji. Okazuje się, że stan mentalny skoczka jest naprawdę nie do pozazdroszczenia, a mistrz olimpijski z Soczi pogrążony jest w wielkim smutku.

Bronisław Stoch przerwał milczenie na temat swojego syna. Ojciec skoczka narciarskiego w rozmowie ze "sport.pl" powiedział o koszmarnej kontuzji swojego syna, która całkowicie wyeliminowała go z zawodów w Zakopanem. Senior rodów Stochów zdradził, z jakimi właściwie uczuciami mierzy się jego syn i trzeba przyznać, że jest to nie do pozazdroszczenia.

Na jaw wyszła prawda na temat rodziny Adama Nawałki. Wraz z żoną nigdy się na to nie zdecydowali

Bronisław Stoch szczerze o swoim synu. Kamil cierpi

Okazuje się, że Kamil Stoch bardzo przeżywa to, że nie będzie mógł wystąpić w Zakopanem. Jak mówi ojciec Stocha, kontuzja nie ma jedynie wymiaru fizycznego, ale także mentalny.

- Wiadomo, że dzielimy z Kamilem te smutki. Na szczęście kość nie jest złamana i mamy nadzieję, że to się dość szybko zagoi. Problem polega na tym, że Kamila to przygięło (...) Ten uraz jest bolesny. Fizycznie i psychicznie. Ale może Kamil nabierze jeszcze większej świeżości, jeszcze większego animuszu, jeszcze większego głodu. Trzymajmy kciuki, żeby wyzdrowiał i żeby dobrze mu się skakało na igrzyskach olimpijskich. Oby ten pech już się skończył. Oby już nic złego się nie stało - mówi Bronisław Stoch.

Kamil Stoch pokazał niepokojące zdjęcie kontuzjowanej nogi. Od tego widoku robi się słabo

Aby zobaczyć, jak wygląda dom Kamila Stocha, przejdź do galerii poniżej.

Ojciec Stocha o wielkim pechu Kamila. Chciał zaskoczyć polskich kibiców

Jak sam przyznaje ojciec Stocha, zawody w Zakopanem miały mieć wielki wymiar dla Kamila, który to chciał się na nich pokazać z jak najlepszej strony.

- Kamil bardzo chciał skoczyć dla polskich kibiców. I na tej skoczni, na której świetnie się czuje. On bardzo lubi zawody w Zakopanem. W Kamilu pojawił się entuzjazm przed tymi konkursami. On poczuł lekkość. Odpoczął od stresu, od ciężaru, który go przycisnął podczas Turnieju Czterech Skoczni. No i nagle takie głupie zdarzenie. Taki pech - mówi ojciec Kamila Stocha.

Sonda
Czy Kamil Stoch zostanie złotym medalistą olimpijskim?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze