Tomasz Iwan, Adam Nawałka i Bogdan Zając

i

Autor: Cyfra Sport Tomasz Iwan, Adam Nawałka i Bogdan Zając

Na jaw wyszła prawda na temat rodziny Adama Nawałki. Wraz z żoną nigdy się na to nie zdecydowali

2022-01-14 9:58

Adam Nawałka jest coraz bliższy objęcia ponownie stanowiska trenera reprezentacji Polski. O ile sprawy rodzinne szkoleniowca zawsze pozostawały w obszarze tajemnicy, o tyle wiadomo, na co nigdy były reprezentant Polski nie zdecydował się ze swoją żoną. Prawda na temat rodziny Nawałki może być zaskakująca dla fanów kadry narodowej.

Adam Nawałka jest postacią, która wzbudza wspaniałe wspomnienia wśród kibiców reprezentacji Polski. To właśnie były selekcjoner Polaków doprowadził Biało-Czerwonych do ćwierćfinału mistrzostw Europy w 2016 roku, a także awansował do fazy grupowej mistrzostw świata w Rosji. Życie prywatne trenera jest dość tajemnicze, jednak wiemy, na co nigdy nie zdecydował się Nawałka wraz ze swoją żoną Katarzyną. Mało kto zdawał sobie z tego sprawę.

Kulesza spotkał się z Nawałką! Na jaw wyszły nowe fakty, rozmawiali pod osłoną nocy

Adam Nawałka jest szczęśliwym mężem. Z żoną Katarzyną nigdy się na to nie zdecydowali

O życiu prywatnym Adama Nawałki nigdy nie było głośno. Były selekcjoner kadry od 1983 roku jest w związku małżeńskim z Katarzyną Nawałką z domu Kotulińską. Jak sama przyznawała wybranka serca szkoleniowca, prowadzą bardzo udany związek, a sam Nawałka nigdy nie stwarzał jej powodów do zazdrości.

- Nigdy nie byłam zazdrosna o męża, bo nie dawał mi ku temu powodów - mówiła przed laty żona Nawałki

- Mąż zawsze potrafi postawić na swoim. Ale on robi to tak ładnie i z uśmiechem, że nie można mieć do niego żalu! - przyznawała ukochana trenera

Mimo udanego małżeństwa dużym zaskoczeniem dla fanów może być fakt, że para nigdy nie zdecydowała się na potomstwo. Nie wiadomo jednak, co stało za taką decyzją.

Gdzie odbędzie się finał baraży? Pojawił się problem z PGE Narodowym, Kulesza ma szukać alternatywy

Aby zobaczyć zdjęcia reprezentacji Polski z ostatniego zgrupowania w Hiszpanii, przejdź do galerii poniżej.

Ojciec Nawałki także grał w piłkę. Brat poszedł w inną stronę

Jeśli chodzi o najbliższych Adama Nawałki, nie da się ukryć, że ciekawym tematem jest także postać ojca selekcjonera. Tata zawodnika kadry, a także jej późniejszego trenera także grał piłkę i to w barwacg LKS Orlęta Rudawa, gdzie Nawałka stawiał pierwsze, piłkarskie kroki. Brat szkoleniowca, Jan, nie odziedziczył dużego zainteresowania piłką nożną i wolał pójść drogą duchowną, zostając dominikaninem.

Sonda
Czy Adam Nawałka będzie dobrym następcą Paulo Sousy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze