Dramatyczne wydarzenia we Francji. Nie żyje były piłkarz z Ligue 1

2021-01-11 20:42 PFK
Świeczka, znicz
Autor: Pixabay Świeczka

To miało być dla niego spotkanie z kolegami, wspólna gra w piłkę. Jednak zakończyło się tragicznie. Francuski klub poinformował o śmierci byłego zawodnika. Co się wydarzyło?

10 stycznia Christopher Maboulou odwiedził znajomych w Montfermeil z którymi grywał w piłkę. Niestety, podczas gry zawodnik poczuł się słabiej. Okazało się, że doszło do zatrzymania akcji serca. Trafił do szpitala, ale nie udało się go uratować. Zmarł w wieku 30 lat. O jego śmierci poinformowała SC Bastia, w barwach której występował w latach 2014-16.

Gwiazdy Legii w Dubaju odwiedziły słynną restaurację. Zobacz kogo spotkali

Francuz karierę zaczynał w Chatearoux. Przed dziewięcioma laty wykryto u niego problemy z sercem. Właśnie z tego powodu na blisko dwa lata miał przerwę w występach. Po powrocie związał się z Bastią z którą dane mu było posmakować występów w elicie francuskiego futbolu. Po odejściu z Bastii wyjechał do Grecji. A ostatnio związany był z Nancy i amatorskim Thonon Evian. Zdecydowano, że 23 stycznia przed meczem drugiej ligi Chateauroux z Valenciennes minutą ciszy uczci się jego pamięć.

Transferowe zamieszanie wokół gwiazdy kadry. To tam przeniesie się Arkadiusz Milik?

Najnowsze