Gwiazdy Legii w Dubaju odwiedziły słynną restaurację. Zobacz kogo spotkali

2021-01-11 19:28 MaSz
Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa

Wprawdzie na koniec zmagań Legia przegrała 2:3 na Łazienkowskiej ze Stalą Mielec, ale mimo to utrzymała pozycję lidera Ekstraklasy. Teraz podopieczni trenera Czesława Michniewicza wyjechali do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie "ładują akumulatory" przed kolejną częścią rozgrywek. To właśnie w Dubaju w jednej z restauracji piłkarze mieli okazję spotkać słynnego celebrytę, która przygotowuje gościom potrawy.

Przygotowania do rozgrywek Legia rozpoczęła od badań. Do Dubaju mistrzowie Polski wyjechali 6 stycznia. Przebywać będą nad Zatoką Perską do 22 stycznia. W tym okresie mają zaplanowane pięć sparingów. Jeden już za nimi. Pokonali 8:0 trzecioligową ekipę Liwa FC. Cztery gole strzelił Tomas Pekhart. W planach są także spotkania z Dynamem Kijów i Krasnodarem. To mocne zespoły, które uczestniczyły w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Do zajęć wrócili już Michał Karbownik i Bartosz Kapustka, którzy z powodu kontuzji pauzowali w końcówce rundy jesiennej.

Tak do formy wraca gwiazda mistrza Polski. Kapustka rośnie na piachu

Piłkarze Legii trenują solidnie. Mają także okazję na chwile odpoczynku. W mediach społecznościowych kilku legionistów pokazało zdjęcia z wizyty w restauracji Nurs-Et. Lokal prowadzi Salt Bae, który zasłynął tym, że na oczach gości przygotowuje posiłki. Pamiątkowe zdjęcia z tego spotkania zamieścili m.in. Josip Juranović czy Tomas Pekhart.

Robert Lewandowski odpiera ataki konkurentów. As Bayernu wciąż jest najlepszy

Najnowsze